SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TSH ..Libido.. wyniki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
Zbadaj LH/FSH.
Sam testosteron nic nie powie.
Musisz wiedzieć w jakim stanie jest "Produkcja"

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Moze w swoim Boldzie miales Deke co tez moze miec zwiazek z twoimi problemami. Czesto tak waluja.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
prolaktyna w normie więc chyba nadro tam nie siedzialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
W sumie to masz racje,chyba ze prolaktyna sie wyrównala a poziom innych hormonów nie.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 340 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7792
Ja mam takie same objawy jak kolega wyżej.jutro obieram wyniki i zobaczymy,tylko ja biłem rok temu samego teścia z (apteki) 12tyg 200mg co ed7 lajtowy cykl,na odblok clomid i hcg było.I objawy mam takie,że ciągle chodzę zmęczony,senny,bzykać mi sie w ogole nie chce :/ taki sie czuje nie do życia ;/ jutro odbieram wyniki,na tsh,ft3,ft4,testosteron,mg,potas,żelazo,morfologia,mocz,w tamtym roku miałem spade żelaza i lekarka mi gadała,że przez to towszystko itd..ciekaw jestem jak teraz z tym żelazem,ogólnie jakie wyniki bym mógł jeszcze wykonać z sprawą tego libida???Deci nic nie brałem itd..sam teść :]

Zmieniony przez - Maniek19855 w dniu 2013-01-29 19:34:36

ooooo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 340 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7792
borekobch ale dziwne bo masz wysokiego teśćia i bzykać Ci sie nie chce??? Kto mi to wytłumaczy o co chodzi jak wysoki testo jest a tu bzykać sie nie chce???

ooooo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
wysoki test nie jest gwarancja wysokiego libido na to składa się wiele czynników jak estro prolaktyna a także stres przetrenowanie ch**owa partnerka :D i tak można wymieniać bez końca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 139 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4686
Estradiol 31 norma 12-75


wiec co teraz :/

Zmieniony przez - borekobch w dniu 2013-02-01 23:30:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a reszta badań gdzie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
E2 w normie musisz dac reszte wyników bo z tego nic nie wiadomo jaki test ew prolaktyna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca + tren

Następny temat

Szybkie pytanie :)

WHEY premium