SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENBOLAN ENAN VS acetat.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
no włąśnie sie zastanawiam nad BP pharma lub DB Pharma lub Elite Fitness Pharm, lub
PharmChemical
może alchemmi ale cieżko teraz u nas z alchemią z dostępnością na kiedyś soki mieli wszystkie oki czyli dobre i tanie.
Dla mnie ważna jest cena i żeby trzymała steżenie , narazie szukam opinii na forach czasami ciężko o obiektywizm, ale merytoryczne sugestie mile widziane.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
alchemia enan 200mg zamiata i jest dobry
tylko drogi. androxen też działa dobrze i jest 90zl tańszy (u mnie)

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
oSKI_ przynajmiej w moich rejonach alchemia wcale nie była taka droga.
Dlatego właśnie mam syntement do tej firmy tanio i dobrze dziś bym sie nie zastanawiał, ale jeden z moich mądrych diili zrezgnzynował z alchemmi ktoś tu pisał że maja przeniesć sie za granicę.
androxen podobno daje radę ale trochę przereklamowany, nazwa dobrze się kojarzy, na tym chyba to polega ja tam życzę każdemu underowi sukcesów, kierując sie zakupem patrzę na deklarowane steżenie mniej więcej bo nie dojdziesz nikt nie ma laba, oraz sterylność i cenę.
DB Pharma drogo cenowo wychodzi wyglad jak z NRD brązowe szkła o acetacie i propie słyszałem pozytywy ale metke mają kiepska .
Kolorowe pudełka i słynne nazwy już na mnie nie działają.
BP stosunkowo nowa firma prop był kosa i teraz dopiero wypuścili trena enana, myśle że powinien działać w mniejszym lub mniejszym stopniu.
Dobrymi opiniami cieszy sie jeszcze Ilium ale nie wiem czy oni robią enana.
No jeszcze Malay Tiger też włąsnie nie wiem czy jest tam tren enana muszę jednego dila zapytać.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 167 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 127112
winc jak zwracasz uwage na deklarowane stezenie to zapomnij o 200 mg w ml,
to nierealne.Malay ma enana z naklejka hexy,dziala bdb
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
sifon wiem biorę na to pewne poprawki napiszę tak czym droższy środek bardziej walony.
deklarowane steżenie jest dla mnie tylko jak sam kupię w aptece.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
czyli Panwie reansumujac sidy efekty enan vs acetat wychodzi na to samo.
natomiast efekty tez sądzę że podobne, zakładając takie same dawki tygodniowe.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
wg ace ma większy sajdy
ja tam kaszlu./duszności nie zauważyłem u nikogo na enanie przy iniekcji

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
wg mnie ace ma większy sajdy, bo szybciej działa.
ja tam kaszlu./duszności nie zauważyłem u nikogo na enanie przy iniekcji

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3111
wnc,u mnie g.slask chlopaki leca ace z pmp i idzie im super, no ale ty raczej chcesz wejsc na enana, tego nie bilem,nikt odemnie to ci nie pomoge zbytnio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Właśnie o to chodzi ze acetata bije bardzo dużo osób enann jest droższy o 50--75% nie wiem czy warto wydawać kasę jak działanie isdy sa podobne.

oSKi jedynie stwierdził że sidy po enanie są nieco większe.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W jakim stopniu testosteron może utrudniać spalanie tłuszczu?

Następny temat

pomoc w cyklu

WHEY premium