SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szukamy przeciwnika dla Roberta !!!

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 299 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8692
PRAWUS


Ale naspamowaliście, fajnie się to czyta. Narazie najlepiej podobał mi się Stephen Hawking


no nie wiem czy wypada naśmiewać się z czyjejś choroby, tym bardziej ze ten człowiek jest wybitnym naukowcem. "Einstein naszych czasów" wiec ten kto wstawił go tu dla pośmiewiska to totalny idiota

Najpierw masa, później masa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1425 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23049
było by ciekawie jak by doszło do walki Mamed kontra Burneika oczywiście zdaje sobie sprawę że do tej walki nigdy nie dojdzie ale jestem przekonany że Mamed by Roberta rozj**ał

Zmieniony przez - rohlik w dniu 2013-05-02 17:51:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
racja nie ma co sie naśmiewać z choroby. Do Steva nic nie mam.Moja wyobraznia dostaje bana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
rohlik
było by ciekawie jak by doszło do walki Mamed kontra Burneika oczywiście zdaje sobie sprawę że do tej walki nigdy nie dojdzie ale jestem przekonany że Mamed by Roberta rozj**ał



ja myśle że Mamed po amputacji nóg i rąk miałby jeszcze duże szanse na wygraną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1137 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42872
Ale w jakim celu bic piane w tym temacie? Wydaje mi sie, ze dla osoby z IQ wyzszym od 90 powinno byc logiczne, ze walka nie trenujacego kulturysty z trenujacym amatorsko striptizerem- byla poprostu freak show, tu nie chodzilo o wymiar sportowy, bo zaden z zawodnikow nie byl zawodowcem mogacym pokazac jakis ciekawy skil. Walka potwierdzila stara prawde, ze w realnym pojedynku, bez krotkich rund, odpoczynku przy lataniu oka i pomocy poprzez werdykt sedziego nie jest wcale tak, ze prawdziwa sila techniki sie nie boi, co juz dekady temu udowodnil Helio Gracie. Nie bez powodu wojownicy w naturze wygladaja jak wygladaja, wiec w otwartej walce Adam Malysz na szybkich nogach moze w zgniesc jak gliste polna dowolnego Mr. Olympia, lacznie z Kai Greeenem o ile nie zrobi swojego popisowego numeru z owocem czy starym murzynem i recznikiem.

In the warriors code
There's no surrender
[http://www.mypersonality.info/seba5000/]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 720
Marcino24

no nie wiem czy wypada naśmiewać się z czyjejś choroby, tym bardziej ze ten człowiek jest wybitnym naukowcem. "Einstein naszych czasów" wiec ten kto wstawił go tu dla pośmiewiska to totalny idiota


Przecież nikt się nie naśmiewa z jego choroby, po prostu istnieje coś takiego jak podejście humorystyczne. Jestem przekonany, że nawet nikt nie pomyślał żeby go wrzucić dla pośmiewiska i jego chorobę. Więc nie ma co sie spinać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zielin
ja myśle że Mamed po amputacji nóg i rąk miałby jeszcze duże szanse na wygraną


Głową by walczył i by wygrał pewnie. Przynajmniej nie mógłby uciekać i nie zostałby zdyskwalifikowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego tematu zrobił się ''freak show'' jeden wielki żart, bagno więc nie ma sensu się zastanawiać nad tym.

Seba dokładnie tak, jestem pewien, że większość osób właśnie tak myśli. Amatorska ''walka'' żeby podekscytować ludzi przed telewizorami i żeby było o czym gadać i pośmiać się choćby nawet jak pokazuje sam temat. Po raz tysięczny napiszę TEMAT JAK RZEKA, ILE LUDZI TYLE OPINI.. więc można dyskutować na różne sposoby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 720
Dwóch na jednego

Woli i Tysio z hardkorowym koksem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1137 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42872
BTW dla mnie jeden i drugi mial jaja, zeby wyjsc do zawodowej walki na oczach calego kraju, nie bedac obitym zawodnikiem, ktory wie na ile moze polegac na swoich umiejetnosciach. Osobiscie wiecej mam szacunku do Burneiki czy Ozdoby za ta walke, niz za reszte ich kariery, bo jakims specjalnym fanem BB nie jestem.

In the warriors code
There's no surrender
[http://www.mypersonality.info/seba5000/]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to dobry czas na redukcję?

Następny temat

Dieta na Mase

WHEY premium