SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szczypiorr dźwiga +800 w domu

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Prawda, że piekne? :)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131096
Prawda
Takie kolorowe.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Dzięki Ojan , wrzucę jak dojdzie reszta sprzętu. Myślę że do połowy listopada teraz lajtowy trening a potem zobaczymy , na pewno chciałby mieć okazję poćwiczyć na 3 co by dawało możliwość użycia większych ciężarów i dynamiczniejszej progresji
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131096
Nie wiem co to znaczy: "na pewno chciałby mieć okazję poćwiczyć na 3 "
(może 3 dni w tygodniu?)
Ale sądzę, że dasz radę pogodzić wszystko aby dalej progresować w ciężarach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Wczoraj niestety Ur 36 ale całkiem przyjemnie było , dzisiaj trochę głowa boli ale siłownia względnie gotowa , wrzucę kilka.zdjecwiec decyzja po wczorajszym treningu bo trening też był , że czas zaczynać . Udało.sie zrobić dipy więc naderwanie się powoli leczy . Plany tak jak wspominałem ambitne, niestety zdrowie słabe. Jeśli kontuzja mnie nie zatrzyma to będę atakował 350 w mc w najbliższych miesiącach , nie wiem na ile pozwoli klatka i jej przyczepy ale wydaje się że w wariancie optymistycznym 220 jest do zrobienia a nogi hmm nadal będą luźno . Udało się zrobić kilka tygodni 200x5 więc wielkie tragedii nie ma. Jak dostanę jakieś sensowne taśmy albo neoprenu to trochę dorzucę na razie za duże ryzyko a i tak trzeba zacząć niżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KETTLE - chwilowa moda czy sposób na życie

Następny temat

Zgłupiał chłop na stare lata...

WHEY premium