SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sustanon z Winstrolem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58
Witam
Nowy na forum wiec nie bede sie wymądrzał, zbliżają sie wakacje wiec postanowiłem cos przyjąć także proszę o pomoc
Zdecydowałem sie na Sustanon 250 z Winstrolem wiec ma kilka pytań, dodam odrazu ze mam tylko 40 dni żeby wszystko w siebie wpompować z uwagi na to ze pracuje na morzu i nie chce sie kuc na statku 20ml susty i 20ml wina

Wiek 33
Waga 87
Wzrost 180
Staż na silce ok 5lat
Nie bede pisał wymiarów bo nawet sie nie mierzyłem wiem tylko ze w bicku mam 42 i to wszystko
Przy wadze 87 nazbierało sie trochę tłuszczu ale kilka lat temu warzyłam 81 i nie było go proaktycznie wogole
3 lata temu przyjalem 10ml teścia enathate z malay tigera i tej samej firmy chciałbym zakupić towar na cykl chyba ze odradzacie ale mnie malay dał niezle efekt.
20ml Susta
20ml Wino
Nolvadex 30tab
Hcg 1x5000j
Ewentualnie dorzucił bym po zakończeniu cyklu Clenbuterol żeby wypalić reszte tłuszczu
Dieta oczywiście z górnej półki
Jak by ktoś mógł napisać co ile i kiedy w ciagu tych 6 tyg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58
Napisałem ze nie chciałbym sie kłuć na statku ale mogę jeżeli ma to przynieść lepsze efekty, jedyny problem to taki ze tutaj nie ma konkretnej siłowni tylko Smith maszyna Nautilusa 100 obciążenia do tego uniwersalna maszyna kettler i trochę chantli do 30kg, w zasadzie sprzęt na podtrzymanie formy ale zawsze cos

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 442 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45423
Wypełnij :

https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html

Rozpisz tą, jak to nazwałeś "dietę z górnej półki ". Na 6 tygodni nie opłaca się dawać mixa, ale o tym po ankiecie i diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58
1. WIEK: 33
2. WAGA: 87
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 42
-klatka:117
-udo: 43
-talia:94
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 10ml testosteron
8. TRENING: 5x w tyg
9. CEL CYKLU: budowa suchej tkanki mięśniowej , spalenie tłuszczu
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 10ml test , 3lata
11. POZIOM BF%: 20
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): szybki metabolizm
13. STAN ZDROWIA: b.dobry
14.SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): szybka
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 112
-martwy ciąg: 130
-przysiad: 90


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
a jak wygląda dieta ? bo to ona w 90% odpowiada za to jak wyglądasz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58
Rok temu troszkę sie zapuściłem przez wakacje w Amsterdamie(alkohol i słodycze ) ale powoli wracam do normy , jak wcześniej wspomniałem pracuje na morzu w systemu 6 na 6 tygodni , także jak pisałem cykl chciałbym pociągnąć na ladzie , na statku oczywiście siłownia prawie codziennie ale nie chce sie kłuć ma burcie. Co do diety to jak wspomniałem na statku mam jedzenie z najwyższej polki tzn. Łosoś w każdej postaci, swierzy tuńczyk i inne ryby dobrego krewetki itd z mięsa to chuda wołowina z nowej zelandii , piersinz kurczaka indyka, gęś itd
Wszystkiego w opór. W domu rownież bazuje głownie na drobiu i wołowinie, czasami wrzucę rybę. Dzien żywieniowy wyglada zasadniczo podobnie każdego dnia
7:00 płatki owsiane z dużo ilością orzechów rodzynek i pestek
10:00 twaróg , łosoś wędzony albo surowy 3 gotowane jaja, czasami pierś z kurczaka zamiast łosia
12:00 ryzy , jakaś ryba wołowina lub drób i brokuły
15:00 kawałek mięsa tego co na obiad lub rybę
18:00 ryż , ryba + surówka
W ciagu dnia zarzucę jeszcze masło orzechowe z pieczywem typu wasa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
zacznij od diety bo jest słabo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58
Możesz dać kilka wskazówek co jest nie tak w tej chwili staram do ograniczyć tłuszcze i węgiel żeby zgonić trochę tłuszczu, do tego dochodzą odrzywki itd o których nie wspomniałem zdaje sobie sprawę ze na cyklu bede musiał trochę zmienić dietę ale o tym sobie doczytam w innych postach , chciałbym jednak powrócić do głównego tematu Susta+ wino i odbloki co ile i kiedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Na tak krótko daj prop i wino :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58
Jak polecasz z tym prop i winem ? Codziennie strzał na przemian raz wino raz prop czy wino zacząć pozniej ? Jakie dawki
Powiem ze nie chętnie chce sie codziennie kłuć, może ma ktoś jeszcze jakiś pomysł na suste

Zmieniony przez - seaman33 w dniu 2015-03-21 13:05:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 442 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45423
Wg mnie od dupy strony się za to zabierasz i uparłeś się po prostu na bombę. Zatłuszczony jesteś ostro, diety nie będę w ogóle komentował. Zrób sobie teraz przez te 6 tygodni redukcje np. VLCD, na statku dopracuj formę, a po powrocie wskocz sobie na samego propa i buduj już czysto, albo na statku zjedz sobie metkę, unikniesz tym sposobem kłucia. Formę buduje się miesiącami, a nawet latami, a nie w 6 tygodni. Takie moje zdanie, zrobisz oczywiście jak zechcesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
jw.

Jeśli chcesz bombę to prop
1-6tyg 100mg e2d - prop
2-7tyg 30mg ed winstrol - tabletki

Z sustą nie ma sensu ,na dobre się nie wkręci pewnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

najlepszy cykl ?

Następny temat

Deca+prolo+wino

WHEY premium