SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sustanon 250 pakol REAL czy FAKE ???

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288
Susta do oceny panowie nie jestem pewien 1 strzał poszedł wczoraj strasznie pośladek boli, może ktoś się wypowie na jej temat










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
bo oprocz wcale lub slabo dzilajacych fejków lata sporo działajacych jak i dobrze działających fajków jak równiez jest tez troche oryginalnalnego pakola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9062 Napisanych postów 82758 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699895
jak boli to rośnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
crashh 100% pewnosc bedziesz mial jak przeznaczysz 21 zl i skoczysz zrobic badanie testa... zrob to dla sfd a tak serio sam jestem ciekaw bo tez sie przymierzam do tej susty.

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288
Co do poziomu tescia to nawet nie wiem gdzie mam iść zrobić te badania ale relacje zdam na pewno czuc na pewno czuje w organizmie bo apetyt mi się poprawił i chodzę lekko nakręcony ale nie zapeszajmy relacje zdam po jakimś czasie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
jak mozna przymierzac sie do tej susty jak jej walkow lata multum..

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
133mhz kto szuka ten znajdzie .. orginaly tez sa ...
daj zdjecie z data
oraz zerknij pre jaka firme jest ta susta robiona
powinno byc ze przez obs jesli inaczej to walek ale daj date
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tu masz 100% org
porownaj sobie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
dzieki bq za zdjecie! lap soga,

133 z apteka tak jest w wiekszosci przypadkow, ze ryzykujemy walkiem ale jw, jak ktos szuka ten znajdzie a jak znajdzie apteke to do szczescia w tym dziale niewiele juz mu trzeba...

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288
Suste załatwiałem przez znajomego bo ostatni dill od którego kupowałem sprzedawał podroby, a apul. dostałem luzem.sprawdzę parę strzałów jeżeli się nic nie zmieni oddam to i tyle... dodałem zdjęcie z data

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widzisz ?? kolego zobacz ampy inne i napisy rowniez .. i zobacz przez jaka firme jest robiona twoja susta - przez abot a obecna susta jest robiona przez obs tak jak moja
twoj to walek na 100%
moj org
przykro mi
a to co masz oddaj i poszukaj orginalu - pozdro!!

Zmieniony przez - bq83 w dniu 2012-01-19 18:30:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10155
otwórz amp i powąchaj czy jest taki dziwny zapach jak tak to jest oryginał a jak niczym nie pachnie to lipa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

test prop 100 orginał czy podrobka?

Następny temat

ruska meta w blistrach

WHEY premium