SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sus500 Pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 165
wlez pod prysznic z b.goraca woda to sie dowiesz .... mi rowniez krew bardziej buzuje po kapieli ale uwielbiam wrzaca wode :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3143
i jak proadziles sobie z bezsennoscia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 202
kilka spraw. sus500 powoduje gino, mimo tego ze ma w skladzie nibyoslonki. wystarczy poszukac na forach zagranicznych, jak i polskich tez. cisnienie podnosi, najbardziej to pare chwil po zjedzeniu tabsa. ja jadlem czosnek w miare starczalo. da sie przezyc.
co do bezsennosci to tez mialem problemy, ale mi to bylo na reke, bo czesto sie budzilem w nocy, no a jak sie budzilem, to mialem, przygotowane dwie porcje bialka, lub twarogu, no i tak za kazdym razem co 3godziny popijalem. co do goraca to byly uderzenia goraca, czeste rumience, ze by nie bylo ich widac smigalem na solarke. na opalonej mordzie nie bylo tego widac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3143
bulldogs
orientujesz sie jak sobie poradzic z ta bezsennoscia? bo ja cwicze rano. srednio o 8:00 po treningu ide do pracy na okolo 10godzin. no i ta bezsennosc moze mnie troche wykonczyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 705
@rony10 jest dużo metod, ale jedną z bardziej skutecznych i mało problemowych jest wzięcie tabletki aviomarinu godzinę dwie przed położeniem się do łóżka. Jeśli 50 mg nie starczy to weź 2 pigułki, ale zacznij od jednej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
nie lykaj avoimarinu.
zbij cisniene
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29479 Napisanych postów 62906 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902443
pije krople z jemioly od kilku dni codziennie mierze cisnienie. cisnienie skurczowe spadlo o srednio 10 jednostek.osobiscie polecam kombo.

czosnek 3 x 2 kaps. kropeli 3x5 ml,omega-3 w slusznej dawce, aeroby 5x w tyg 30-40 min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3143
chodzi o to ze po superdrolu nie moglem spac. w pracy pozniej zmeczony bylem i jak jeszcze przywalilem superdrol to cisnienie mi tak w gore wywalalo jeszcze cykl zrobilem akurat jak straszne upaly byly i tak sie wszystko skumulowalo ze musialem odstawic bo zle sie czulem. nie bylem przygotowany na to bo kiedys robilem cykl na h-drol to tylko oslonki jadlem bo zadnych problemow z tak wysokim cisnienie nie bylo. wrecz doskonale sie czulem. teraz chce wziasc superdrol + czosnek + omega3 + potas + oslonki
myslicie ze teraz powinno byc ok??
aha a co do dawek czosnku i omega3, stosowac jak na opakowaniu czy wieksze dawki. jak slabo bedzie to skuteczne to podnies dawke czy co proponujecie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3143
co myslicie o tym jakbym mial problemu z zasnieciem zeby np. valerin 2 tab polknac??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
rony ja na metaksie lykalem dawki x3.. ; )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ksiązki o dopingu - zapraszam do ściagania :-)

Następny temat

bold cypio prop metan wins npp?

WHEY premium