SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strong Man Trzcianka 2003

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Tiger, wzrostem pewnych onkurencji możesz nie przeskoczyć. Ale jak nie spróbujesz to ne będziesz miała pewności. A może się uda? Wszak - nie święci garnki lepią!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 812
Jestem drogi Kabanie - postanowilem troche z wami podyskutowac na forum, a gdy sie spotkamy bedziemy wylewac poty na walizkach i innych gadzetach!
maila juz wyslalem
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem parker ze nieprzeskocze i to sporo konkurencji. dlatego sie nie napalam zabardzo. ale kiedys powiedzialem ze sproboje wystartowac w jakis zawodach np. takich jak byly w Trzciance.chociaz juz raz startowalem jak byl Nowotniak w Białymstoku i musze powiedziec ze jestem zadowolony ze startu haha.
pozdrawiam Tomek

Nigdy nie bądz zadufany w sobie-to gubi ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
A ci poszło podnoszenie walizek na schody? Były takie do 250 kg? Chodzi mi o różnicę w trudnosci podniesienia bloczka 250 kg na stopień a w podobny sposób podniesienie sztangi. Jak się ma jedno do drugiego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tiger i wszyscy którzy mieliby ochotę spróbować swoich sił na tego typu podobnych zawodach zapraszam gorąco! Każdy może wziąść udział (w miarę możliwości oczywiście). Jeszcze raz zapraszam do Piły 31 maja 2003, odbędzie się super impreza siłowa!

chrup, chrup
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
A nie ma jakiegoś mniejszego obciążenia dla dziatwy szkolnej?

Co prawda Rutka (45-48 kg) chodziła z walichami po 80 kg, ale dla nie zawodnika to za dużo. Gdyby były mniejsze ciężary, to i chętnych byłoby więcej.

A dla wytrawnych zawodników możnaby robić extra strong - wszystko cięższe lub większe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Parker w bialymstoku jak startowalem nie bylo wnoszenie tych walizek bylo:waga placzu wyciskanie belki stojac,wyciskanie belki lezac, spacer z walizami. chruptak moze za rok tym razem skupiam sie na trojboju ale za rok jak mi zdrowie dopisze to napewno wystartuje.
pozdtrawiam Tomek

Nigdy nie bądz zadufany w sobie-to gubi ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 344 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2199
Parker ale czy mniejsze ciężary robiłyby wrazenie?
Ja tez mam problem ze wzrostem , wyszło szydło z worka własnie przy schodach, co z tego ze wyprostowałem sie z ciezarem gdy brakowało jeszcze kilka cm...
nie zraza mnie to jednak i moze dorobię sie specjalnych bucików.

życie jest za krótkie żeby być małym!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
..więc pO kolei:
metrowiec-przyznać musze że schody u GregOra to piekielne stworzenie,jak widać na fotkach, walizki sa grube i niewygOdne...a siniaki pO nich sa pO dziś dzień. tĄ kOnkurencje ukończył jako jedyny Gregor,nie dbał jednak o czas,gdyż pOdchodził dO konkurencji ostatni i wystarczyło mu to dO objęcia prowadzenia nad Walusiem...
tak sObie myślę,że gdybyś miał trOche czasu 31egO tO wpadnij dO piły,schody będziesz mógł wypróbować osobiście...a przy okazji zObaczysz gwiazdy DSFu jak radza sObie u nas-tzn.w pOlskich warunkach..
jeśli częstO siedzisz w necie znajdź mnie na gg -agresiv- .
pOzdrawiam..

paker-jak sama nazwa wskazuje STRONG MAN tO dyscyplina spOrtu zaliczana do najbardziej extremalnych na świecie pOdobnie jak skoki ze spadOchrOnem czy wspinaczka wysokogórska...
jaki więc był by sens tworzenia przedszkola dla nie trenujących,nic w tym extremalnegO i nadzwyczajnego...???
nie rozumiem pOmysłu...
tO tak jak speedrower i żużel?tak? ;)

pOzdrawiam wszystkich naładOwanych testOsteronem....


-ONLY THE STRONG SURVIVE-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ARTUR WALCZAK - WALUŚ WYSTĄPI W PILE, TO BEDZIE JEGO DEBIUT NA TAK PRESTIŻOWEJ IMPREZIE1 TRZYMAMY ZA NIEGO KCIUKI

chrup, chrup
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sprawdzian siły

Następny temat

Zaowdy w Ciechanowie

WHEY premium