SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stres i problemy z erekcją

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 74
Mam 36 lat. Praca należy raczej do stresujących.
Może przez to nie mogę się wyluzować i to jest przyczyną frustracji łóżkowych - bo czasami mam problemy z erekcją ;/
Pisze o tym anonimowo na forum - bo na szczęście jest taka możliwość.
Co robić >
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 163
Ja również jestem zadowolony z działania teog środka, szczególnie w zakresie poprawienia potencji i wzmocnienia erekcji. Szczególnie w tym drugim zakresie uważam go za super skuteczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9018 Napisanych postów 82652 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699143
Tylko ze to forum sportowe

Zacznij od badań hormonalnych , oczywiście również próbuj „walczyć” ze stresem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 55 Wiek 26 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2584
Szczerze to skocz do psychiatry. Tylko dobrego a nie co ci na pierwszej wizycie przepisze benzo..
Mi na silny długotrwały stres pomogła pregabalina.
Rozmowa z psychologiem seksuologiem też dużo da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 32812 Napisanych postów 22960 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277539
Najpierw ogarnij podstawy ( odżywianie , regeneracja ) potem można pomyśleć o aktywności i przez to dużo zyskasz , stres wiadomo jak to jest i czasem ciężko ogarnąć jednak staraj się mniej myśleć o pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 55 Wiek 26 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2584
monkey22
Najpierw ogarnij podstawy ( odżywianie , regeneracja ) potem można pomyśleć o aktywności i przez to dużo zyskasz , stres wiadomo jak to jest i czasem ciężko ogarnąć jednak staraj się mniej myśleć o pracy
u

Sam zmagam sie z depresją i zaburzeniami lękowymi do tego silny stres. Teksty typu ,,staraj sie o tym nie myśleć lub walcz ze stresem " działają na mnie jak płachta na byka"

W tych przypadkach nie ma na co czegać tylko szukać DOBREGO psychiatry i psychologa jak najszybciej.
Tym bardziej,że autor już 3 temat podobny zakłada.

Badania hormonow nie zaszkodzą, ale tu bardziej o głowe chodzi


Zmieniony przez - KlakEr79 w dniu 2021-09-24 16:40:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Nie koniecznie o głowę, tak jak Flex napisał, pierwsze badania tylko konkretnie hormony, tarczyca, lipidogram, cukier dopiero wtedy jak badania będą ok to można brać pod uwagę głowę, dzisiaj każdy zap..la w stresie takie czasy
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 55 Wiek 26 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2584
Gucio547
Nie koniecznie o głowę, tak jak Flex napisał, pierwsze badania tylko konkretnie hormony, tarczyca, lipidogram, cukier dopiero wtedy jak badania będą ok to można brać pod uwagę głowę, dzisiaj każdy zap..la w stresie takie czasy


Autor pisze,że ma problemy przede wszyystkim se stresem. Jak odczówasz silny stres 24 na dobe to gospodarka hormonalna i tak będzie poza kosmosem. Zresztą dobry psychiatra seksuolog czy też zwykły i tak skieruje na morfologie.
Za takie rzeczy jak stres i problemy z erekcja przede wszystkim odpowiada głowa ( ale to tylko moje zdanie)

To,że takie czasy to wiadomo natomiast
Jeden sb z tym radzi a drugi musi 4mg xana zaje**ć na start żeby po bułki do sklepu wyjsć..
Nikomu nie życze..


Zmieniony przez - KlakEr79 w dniu 2021-09-25 01:18:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 32812 Napisanych postów 22960 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277539
KlakEr79
monkey22
Najpierw ogarnij podstawy ( odżywianie , regeneracja ) potem można pomyśleć o aktywności i przez to dużo zyskasz , stres wiadomo jak to jest i czasem ciężko ogarnąć jednak staraj się mniej myśleć o pracy
u

Sam zmagam sie z depresją i zaburzeniami lękowymi do tego silny stres. Teksty typu ,,staraj sie o tym nie myśleć lub walcz ze stresem " działają na mnie jak płachta na byka"

W tych przypadkach nie ma na co czegać tylko szukać DOBREGO psychiatry i psychologa jak najszybciej.
Tym bardziej,że autor już 3 temat podobny zakłada.

Badania hormonow nie zaszkodzą, ale tu bardziej o głowe chodzi




Zmieniony przez - KlakEr79 w dniu 2021-09-24 16:40:23


A czy autor gdzieś napisał ze ma depresje??? stany lękowe itp?? Jasne najlepiej z miejsca isć do psychiatry po proszki gdy mamy raptem problemy ze snem bo praca nas stresuje .

Zawsze zaczyna się od podstaw
Uporządkowanie odzywiania , higiena snu, regeneracja , jakaś aktywnosć , ziółka i proste sposoby
Nic się nie zmieni to badania podstawowe i hormony
Nic nie wyjdzie i zero zmian po poprawie powyższego to wtedy badamy głowę



Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2021-09-25 07:39:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Tak to niech idzie do psycha Ty nie możesz wyjść z domu bez prochów, masz typowe objawy nerwicy lękowe, a kolega pracuje, normalnie funkcjonuje tylko problemy z erekcją, psychiatra na bank WP...doli go właśnie xanax albo inną benzodiazepinę żeby co miesiąc przychodził po reckę, benzo dla nich to cukierki tylko nie mówią że to cholernie uzależnia, piszę to bo 13 lat jestem trzeźwy i trenuje i radzę sobie bez leków, po pierwszej wizycie u psycha dostałem na dzień dobry 3 opakowania xanaxu 1mg i odpowiedź że to panu pomoże, zaj**iste podejście i jak musiś wziąść 4mg xanaxu to już tolerancje masz sporą



Zmieniony przez - Gucio547 w dniu 2021-09-25 12:41:56

Zmieniony przez - Gucio547 w dniu 2021-09-25 12:54:37
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 55 Wiek 26 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2584
Panowie ze zrozumieniem czytać przedewszystkim.

W PL dalej jest staroświecka zasada,że jak korzystasz z usług psychologa/psychiatry to zamknąć od razu do zakładu albo lobotomie zrobić.

Gucio ja już trzeci raz pisze ,,DOBREGO,, lekarza ,ktory dobierze odpowiednie leki ( leki od psychiatry to nie tylko ssri i anksjolityki dla twojej wiadomości) czasem sama terapia poznawczo behewioralna pomoże.

Z tą alprą to był przykład,że każdy inaczej na stres reaguje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
No to szukaj DOBREGO, chciał bym Ci pomóc ale taka jest rzeczywistość, może sam to załatwisz, tutaj nie znajdziesz DOBREGO psychiatry, oczywiście to do autora, już się pogubiłem w temacie, nie wiem czy to forum sportowe?



Zmieniony przez - Gucio547 w dniu 2021-09-25 15:46:03

Zmieniony przez - Gucio547 w dniu 2021-09-25 15:49:52
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem ze snem

Wiecej