SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Street Climbing Warszawa

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9058
Siema, czy jest ktos z Warszawy kto chcial by, lub bawi sie w Street Climbing? (dla nie wtajemniczonych, skakanie po dachach i roznego rodzaju innch przeszkodach:) W sumie, gdyby zebrac paru ludzi to mozna by sie gdzies ustawic i poskakac:) Co wy na to? Piszcie kto jest chetny.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 0
Siema, chciałbym przystąpic do jakiegoś klubu parkour ale nie wiem jak się dostac i gdzie szukac. Jestem zupełnie zielony w tej dziedzinie sportu. Chciałbym się zapisac czy coś w tym stylu. Pomóżcie, dzięki.
PS. nie jjestem z Wa-wy , ale zawsze mogę dojechac

Jestem nowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1088 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6093
ja o tym myślałem ale nie do konca czuje sie na siłach.. przynajmniej nie teraz może po maturze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9058
Ja tez mam teraz mature, ale od 2 miesiecy zaczolem ostro biegac, i powoli zaczynam sie czuc na silach. Tyle ze caly rok sie obijalem i teraz sie musze przyłozyc do nauki, no ale sprobowac ktoregos dnia mozna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1484
Ja byłbym chętny, a napisz na przykład z jakiej dzielnicy jesteś. I jaki jest twój plan co do tego: miejsca stopień zaawansowania itp. Bo ja to niezły ze wspinania jestem i mógłbym też poskakać, ale nie z wysokości, bo to troche jeszcze za młode kolana mam hehe:-]. za to skakanie nna odległośc na tym samym poziomie, lub nie zbyt się różniącym to i owszem.]

Na razie

łoojeessoo dałbym ci soga, ale nie wiem czy można bez abona
>>>-- Le Parkour --<<< czyli zajęcie, które nie ma jeszcze liderskiej pozycji w naszym kraju

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9058
Siemasz, jestem z bielan. Moj stopien zaawansowania okresli bym na, hmmm.... napewno nie jakos specjalnie zaawansowany:) Kiedys trenowalem 3 lata karate, ale to juz dawne dzieje. Teraz silka i bieganie. Tez oczywiscie nie mysle o skakaniu z 3 pietra na beton, ale mozna by sobie pobiegac po jakis garazach, powspinac sie gdzies itp. A gdzie trenujesz wspinaczke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1484
Cześć

Fajnie, że jesteś z Bielan(kiedyś tam mieszkałem, teraz mieszkam pod Warszawą okolice Raszyna). Osobiście wspinania nie trenuje w formie trening 2x natydzień, tylko wersje soft, czyli kiedy mam ochotę to zakład butki wspinaczkowe i wychodzę, żeby wspiąć sie po chałupie. Ściana 10m. Przyzwoita V. Poza tym w zimę bardzo rzadko jeżdżę na ściankę wspinaczkową. Wspinam się już z 5lat spoko. Dobry extra nie jestem, ale nie najgorszy.
Znalazłem super miejscówę, a chodzi mi tu o nowiusieńkie centrum Blue City. Jest tam zajefajny parking podziemny, do którego prowadzi kilka zjazdów, a które tworzą świetne ścianki z drabinkami, a ponadto tamtejsze przejścia podziemne też ni są najgorsze.

Piszcie o fajnych miejscówach.
No to na razie. Nie zapomnij się wypowiedzieć na temat Yamakasi po Polsku w Szatni. na razie

łoojeessoo dałbym ci soga, ale nie wiem czy można bez abona
>>>-- Le Parkour --<<< czyli zajęcie, które nie ma jeszcze liderskiej pozycji w naszym kraju

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9058
Fajne miejsowki?? Wszystkie roznego rodzaju, osiedlowe pawilony sklepowe(przynajmniej w warszawie), garaze itp. Wszystko co jest polaczone dachami, a jest tego troche.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...cześć...widze ze zaczyna się cos dziać...jak narazie jestem na etapie...skakania przez wszystko co da sie ominać...ale moze z czasem przyjdzie i czas na jakies dachy...:D...fajnie byłoby stworzyc cos w Warszawie...<PARKOUR TEAM WARSAW>...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9058
Dokladnie. Ludzie piszcie dalej, kto jest tym zainteresowany....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...no dzieje się, dzieje...
...chłopaki...DAMY OGNIA !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7912
Ja jestem zainteresowany. Jestem z Ursynowa. Troche juz skakałem ale nic wielkiego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Systematyczność i i regularność

Następny temat

Jak sie na uczyc przerzut w Tył??

WHEY premium