SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stracony strzal?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 384 Wiek 3 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6416
nie smiej sie bo sytuacja 100% powaga Proste ze towar powinien sie rozejsc i teoretycznie nie ma mozliwosci zaciagniecia go z miejsca iniekcji ponownie. A jednak cos sie zaciagnelo No chyba ze to bylo osocze/jakas ropa albo cos jeszcze innego. W kazdym razie wygladalo jak towar



Zmieniony przez - JesseJane w dniu 2012-07-07 20:43:50

Łyżwiarz wie że kotek odkopał prezent

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
8x8 hahaha

Ja jak biłem dziś 2ml strzykawką 2ml w bark to zrobiłem aspiracje spokojnie . Nie wymyslaj tylko kup strzykawki większe albo aspiruj w dwójce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 384 Wiek 3 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6416
mi to nie robi roznicy czy robie jeden strzal czy 5

Łyżwiarz wie że kotek odkopał prezent

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
tutejsze 2 ml to 2,5 ml%) wiec nie ma miejsca!

Zmieniony przez - -blinG- w dniu 2012-07-07 20:50:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 384 Wiek 3 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6416
chooy ze 2,5ml jak jest ryzyko odciagac do konca bo niewprawny rych i masz tloczek w rece %) pozatym lepiej aspirowac drugie tyle ile jest oleju w pompce(dla pewnosci) Do tego dochdzi czasami taka sytuacja ze wczesniej ta sama strzykawka biles jeszcze co in nego i zostaje ok 0.1-0.2ml poprzedniej substancji i po zaciagnieciu 2ml nowego towatu masz juz za duzo

Łyżwiarz wie że kotek odkopał prezent

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
a ja myslalem ze strzykawki są jednorazowe a tu proszę hehe :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 384 Wiek 3 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6416
w ten sam dzien sa wielorazowego uzytku pozatym szkoda tego co zostalo trzeba przepchnac dalej a wtedy znowu zostaje ale jak wczesniej lecialo cos drogiego i w wysokim stezeniu to lepiej przepchnac dalej jakąs tanizną ktorej mniej szkoda



a apropo tego co autor napisali co odpowiedzieli forumowicze to wcale nic takiego sie nie dzieje po przypadkowym walnieciu w zyle. Najwiekszy problem w takim przypadku to strata towaru bo jedyne objawy kore masz to lekkie huczenie w glowie a wczesniej kaszel ktory nie zabija a jedynei jest nieprzyjemny i ogolnie czujesz posmak towaru w ustachh i oddychasz nim. Jak duzo poszlo to jeszcze na drugi dzien sie czujesz jakby ci baterie wysiadly ale zyjesz dalej




Zmieniony przez - JesseJane w dniu 2012-07-07 21:05:20

Łyżwiarz wie że kotek odkopał prezent

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
yep dlatego nie czaje po co sie j**iesz z aspiracjami %) igla jest mobilna w tej chwili wiec hyc k***a bec i z miesnia przeskakujesz na zyle %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 384 Wiek 3 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6416
po to zeby ladnie gladko siadlo w miesien bo towaru na ulicy nie rozdaja

Łyżwiarz wie że kotek odkopał prezent

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
8x8
a ja jak wbiłem w prostowniki grzbietu to okazało się że był tam nowy flakon towaru
o qrwa zalakowany?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop,Meta -> mostek cypio -> cypio, deca/bold - wskazówki ?

Następny temat

cykl 23 tygodnie (2cykle razem) tren itd

WHEY premium