SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stół do armwrestlingu ( siłowania na rękę ) MC-T001

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
Witam,
jestem zainteresowany tym stołem, dla ułatwienia link:

http://www.marbo-sport.pl/stol-do-armwrestlingu-silowania-na-reke-mc-t001.html

Mam jednak kilka pytań odnośnie sprzętu:

1. czy można u was dokupić takie ochraniacze na nogi do tego stołu, bo w oryginalnych stołach nogi tych stołów są zabezpieczone.
coś jak na tym obrazku:

wiem że na foto jakiś inny stół ale akurat takie zdjęcie znalazłem.

2. Rączki - zastanawiam się czy istnieje możliwość że z czasem będą się wyrabiać i kołysać na boki. Zdaje sobie sprawę, że pewnie mocno są obecnie zamontowane ale czy zastosowany montaż jest wystarczający na dłuższe użytkowanie?

3. Zmiana z prawo- na lewo-ręczne użytkowanie. Na stronie przedmiotu napisaliście że jest możliwość zmiany. Jednak na zdjęciach nie widać praktycznej zmiany, tzn w jaki sposób sie ona odbywa. Chodzi mi tu także o wykonanie tych podłokietników i poduszek ze strony praktyczności.

Reasumując, ten stół wygląda stabilnie i jest zgodny ze standardami WAF (a to ważne). Jednak jest dość kosztowny i chciałbym wcześniej poznać wszelkie szczegóły dotyczące takiej inwestycji. Jest możliwość rozszerzenia strony przedmiotu o dodatkowe informacje/ zdjęcia lub nawet filmiki?
Byłbym bardzo wdzięczny jeśli ktoś z firmy pomoże mi dowiedzieć się więcej i odpowie mi na moje pytania.

Ale się rozpisałem ale to już koniec

pzdr

PS.
zauważyłem błąd na stronie.
nie wiem czy jest to tylko graficzny błąd czy błąd w waszej konstrukcji stołu
:
wasze poduszki są wg opisu szersze i dłuższe niż oryginały o 1 cm.

oryginalne wymiary:




wasze wymiary:




szer.: zamiast 6,1 [cm] powinno być 5,1 [cm]
dług.: zamiast 36,6 [cm] powinno być 35,6 [cm]

i dodatkowo: wasza rączka ma o 1 [mm] większą średnicę - ale to akurat minimalna różnica.

Zmieniony przez - TOYSY w dniu 2011-08-07 22:22:41

Zmieniony przez - TOYSY w dniu 2011-08-07 22:23:56

Zmieniony przez - TOYSY w dniu 2011-08-07 22:25:44
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
montaż rączek widać tutaj:



przechodzi przez profil i nakrętka od spodu.
Wygląda ok.
Ciekawi mnie grubość, ale nie góry rączki tylko tej części schowanej i gwintowanej na końcu.


Urlop się skończył - więc czekamy na odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
odpisze ktoś?
jak nie chcecie tutaj to mail: [email protected]

Zmieniony przez - TOYSY w dniu 2011-08-10 20:43:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
doczekam się odpowiedzi? bo widzę, że mój temat odchodzi w zapomnienie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2910
Ciekawe pytania , sam jestem ciekaw odpowiedzi
pozdro

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
Partia stołów zejdzie z tapicerowania w przyszlym tyogdniu to dokladnie pomierzę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
no i jak? doczekam się odpowiedzi na moje pytania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
ładnie marbo traktuje kilenta

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2910
Nie wiem czy ja mam takie wrażenie od jakiegoś czasu , czy marbo ostatnio się coś psuje ? , chyba że urlopy i nie ma kto odpisać .
Pozdro

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
Tak naprawdę forum zajmowałem się ja, ale niestety przy tej ilości zamówień, pracy nie mam możliwości śledzić tematów na forum na bieżąco.

W razie pytań proszę kierować je bezpośrednio do mnie na maila [email protected]

TOYSY: Puść mi proszę jutro maila, to prześlę do produkcji i dostaniesz odpowiedź od nich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2910
TOYSY i co dowiedziałeś się coś ? jak co napisz może tu na forum w tym temacie odpowiedzi do twoich pytań , bo sam jestem ciekaw a i w przyszłości może się komuś przydać
Pozdro

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
Wczoraj rano lub dzisiaj rano (nie mogę sobie przypomnieć kiedy to było )napisałem maila do MS-Michał z moimi pytaniami.
Zobaczymy czy coś się ruszy w tej sprawie...



MS-Michał - mam nadzieję, że dostałeś tego maila bo długi był i nie chciałbym go znowu pisać


Zmieniony przez - TOYSY w dniu 2011-09-23 21:37:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zamówienia powyżej 2000 zł dowozimy GRATIS ! - Ważne pytanie

Następny temat

Sprzęt

WHEY premium