SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sraka Sraka Skraka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 190 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50805
Moj problem polega na tym ze po treningu jakas godzine dusi mnie sraka, wczesniej mialem problemy z tym bo pilem zaraz po posilku i przez to czesto mnie gonilo i to nie po treningu , do treningu pije 300-500 ml i mnie dusi mial ktos cos takiego ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 460
k***a masakra podobnie mam wiec zap*****lam do lekarza pewnie grzałes i chlałeś w młodosci . niestety pewnie zmiany nie odwracalne
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 190 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50805
coto za link jakis podejrzany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21800 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
A co pijesz?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 190 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50805
wode niegazowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21800 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Albo na coś w diecie tak reagujesz albo trzeba się zgłosić do speca z tej górki.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 190 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50805
Okazalo sie ze wątroba siadla ;s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21800 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Co dokładnie..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 190 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50805
okazalo sie ze to przez tluszcz i przez wode troche tez .. poszedlem do lekarza powiedzialem ze po tluszczach goni mnie lekarz odrazu powiedzial ze to watroba bez badan ,dostalem heparegen i controloc od kilku dni piore i 0 problemow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 190 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50805
jasny hoy wszystko wrocilo do tego samego co bylo na poczatku teraz poszedlem do lekarza to dal mi pangrol 10000 i gowno to daje dostalem skierowanie do gastrologa a gastrolog dopiero za tydzien bedzie .. pamietam ze zaczelo sie od tego ze mete ostro wódeczka zapilem i hoyy mial moze ktos cos takiego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 602 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2370
Meta jest bardzo toksyczna, a w połączeniu z alko jeszcze bardziej.
Żeby sprawdzić co tam w watrobie slychac to zrob badania ASPAT i ALAT.

A controlok to chyba na nadżerki, wrzody - zmniejsza wydzielanie kwasu solnego, i dlatego doraźnie Ci pomogło.

Trzymasz diete? czeste posiłki (5 dziennie czyli norma) pomagaja utrzymac kwas solny w ryzach :) Nadkwasota/wrzody/nadrzerki moga byc wynikiem złej diety, nieregularnych posiłkow. No i alko i kawa chyba tez zakwaszaja, wiec unikac.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badanie poziomu hormonów ?

Następny temat

kłócie serca i w jego okolicach

WHEY premium