SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzedam stroje na zawody fitness

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez wirda z działu Fitness.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15
Witam!

Mam do sprzedania trzy stroje na zawody fitness. Jeden to klasyczny, czarny strój dwuczęściowy. Drugi to równiez strój dwuczęściowy - zielony z wzorkiem z cekinków, natomiast trzeci to strój jednoczęściowy, ładnie wycięty; jest koloru fioletowego także z wzorkiem z cekinków. Strój czarny i jednoczęściowy sa z materiału zamszowego. Zainteresowanym wyślę zdjęcia i chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Pozdrawiam!
Agnieszka, [email protected]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Myślę że najlepiej będzie załączyć zdjęcia, a poza tym obawiam się że to nie ten dział.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15
Hm...w takim razie w jakim dziale najlepiej proponujesz mi zamieścić to ogłoszenie?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 180 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9680
targowisko

Dla wszystkich niedowiarków, nie zdejmuję sztangi z barków
W czasie ostatnie serii, dziki zachód tu na prerii

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15
Dzięki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Nie zakładaj kolejnego, ja przeniosę obecny.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[S] nokia e 52 SREBRNA i nokia x3-02 BIALA

Następny temat

[S] stabilizator kolana Trainer Gii Ossur

WHEY premium