SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzedam Suplementy

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7098

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 447 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6846
skubol postapiles nieladnie. mimo wszystko mogles odeslac te suple innej osobio bioracej udzial w konkursie. I jesli mialbys trohce godnosci to te 18 zeta sam bys zaplacil i zachowal sie jak czlowiek. A nie dosc ze chciales je sprzedac to za nic w swiecie nie chiales ich oddac ani czorci ani osobie biorącej udzial. Znajac zycie leza u Ciebie pod łóżkiem wystawione na innym forum albo sprzedane ze 20 zl koledze z bloku. ŻENADA Mimo ze mam 16 lat to staram sie juz dorosnąc i ty tez o tym pomyśl ;] elo

Oni Mają Hajs - My Wspólne Marzenia...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27817
pajac.

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Wy tak najeżdżacie na chłopaka jak by ukradł te suple,
a wygrał je uczciwe gdzie każdy miał równe szanse...

to już jest jego sprawa czy je zje, sprzeda czy wyrzuci,
on je wygrał więc niech zrobi z nimi co chce,

i mam pytanie gdzie czorcia byłeś jak jeden z użytkowników który wygrał w Twoim konkursie chciał opchnąć kreatyne?

ta sama sytuacja co teraz a jakoś takiej burzy nie było jak teraz

bodajże to była z megabolu?

to tyle.

miłego dnia

Zmieniony przez - Piter_1988 w dniu 2007-08-31 14:59:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23080
rany o co ten caly szum?? szacunek dla czorci za te konkursy (sam osobiscie nie biore w nich udzialu) ale panoiwe bez przesady , ja zgadzam sie ze zdaniem mm , wezcie pod uwage wiek skubola i przestancie spinac sie ze juz wiecje konkursu nie zorganizujecie dla innych bo jakis dzieciak zachowal sie niedopowiedzialnie(choc z tym tez mozna polemizowac bo skoro wygral suple a nie bylo w regulaminie napisane ze nie moze ich sprzedac to o co chodzi?) , bo to jeszcze bardziej dziecinne niz zachowanie skubola , tyle od siebie , chyba moge nie??
PS mysle ze sfd napewno na swoich userach nie traci ...

Zmieniony przez - kris141 w dniu 2007-08-31 15:03:50

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 795 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23673
Witam

ja tez pozwole wtracic swoje 5 groszy....
Jestem podobnego zdania co Piter_1988.
Skoro chlopak sie postaral i wygral te suple to chyba moze zrobic z nimi co chce??
Poza tym skoro nie dorosl do takich rzeczy to nie nalezy go tak calkowicie pognebiac - moze wystarczylo by mu wytlumaczyc to normalnie i chlopak by wiedzial o co chodzi a nie od razu go wyzywacie??
fakt jest faktem ze postapil troche nie fair - ale przeciez nikt z was sie nie pyta mamy czy mu pozwoli za miesiac czy za trzy kupic kreatne czy jakiegos gainera??
Oczywiscie sama inicjatywa robienia takich konkursów spotyka sie u mnie z wielkim uznaniem przede wszystkim dla czorci ktory widac ze wklada w to sporo zapału.
Znajac zycie to prawdopodobnie najwiecej w temacie udzielaja sie osoby ktorym nawet nie przeszlo przez mysl zeby brac udzial w konkursie a teraz im zylka podskoczyla.
A apropo forum to wiadomo ze tu coraz wiecej rzeczy nastawione jest na komercje - coraz wiecej reklam, sklep - to chyba wszystko sa dochody wiec moze wlasciciele tez by wyszli bardziej z jakas inicjatywa w takich konkursach??
Sadze ze aby na przyszlosc uniknac takich nieporozumien wystarczy tylko pomyslec nad mala zmiana regulaminu i wszystko bedzie ok??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
edit moze masz racje poniżej
po co mam się denerwować bez przerwy

Zmieniony przez - panalbin w dniu 2007-08-31 15:48:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27817
nie ma sensu

Zmieniony przez - ama_tor w dniu 2007-08-31 15:35:11

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Ja tez mam juz dosyc nerwow...

gdzie czorcia byłeś jak jeden z użytkowników który wygrał w Twoim konkursie chciał opchnąć kreatyne
A ty gdzie byles?
Dlaczego nie zareagowales?
Dlaczego nie dales znac ze ktos robi przekret?
Ja nie jestem wszystko wiedzacy i widzacy...

przestancie spinac sie ze juz wiecje konkursu nie zorganizujecie
Nie denerwuj mnie takimi tekstami...
A moze ty cos zorganizujesz zamiast cwaniakowac...?


Chyba nadal do Was nie dociera ze wiekszosc nagrod to byly nasze suple
---> moje i Albina

ROZDAJEMY wam je bo wiemy jak to jest
gdy czlowiek jest mlody, uczy się, trenuje
i z kasa na odzywki jest ciezko...
A tu nagle okazuje sie ze ktos chce na tym kasiore robic...

Czy naprawde niektorzy z was nie widza w zaistnialej sytuacji nic zlego...?
Przerazajace...

To moj ostatni komentarz w tym poscie..
Bastuje...




Zmieniony przez - czorcia7 w dniu 2007-08-31 20:09:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23080
a nie przypadkiem suple ktore dostaliscie od mateo? hmm przypomina mi to pewna sytuacje byl sobie keidys jeden uzytkownik co wygral w konkursie suple i chial je potem sprzedac
Jeszcze raz pwotorze szacunek za konkursy ale oburzenie supelnie nie wpsolmierne do przewinienia uzytkowinka skubol zwlaszcza biorac pod uwage jego wiek wiec nie rozumiem czmeu czorcia wyjezdzasz do mnie ze cwaniakuje i zebym zrobil wlasny konkurs , co nie moge swojego zdania w tej sprawie wypowiedziec?? zwlaszcza ze jest to zdanie osoby zupelnie bezstronnej wiec moze ty powiesz o co ci chodzi?

Zmieniony przez - kris141 w dniu 2007-08-31 22:49:44

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Wystarczy
dalsza dyskusja bez sensu
temat end
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[S] IsoGainer + GROWTH FACTOR + Joint Flex

Następny temat

Sprzedam Storma Animal Pump i Stack2

WHEY premium