SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skrzywiona przegroda nosowa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2108

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10
Mam taki problem. Mam esowato skrzywioną przegrodę nosową. Kiedyś jakieś 3 lata temu dostałem na boksie, lekarz stwierdził że nic nie jest, ale że możliwe że miałem pęknięcie i się zrośnie. Mam teraz bardziej płaski nos, pare lat temu jak miałem 14 lat wyglądał inaczej. Może to być od krzywej przegrody lub od tego urazu? Laryngolog powiedział mi, że konieczna jest operacja przegrody. Czy to może zmienić kształt nosa ? W zasadzie planuje za jakies 2 lata operacje plastyczną nosa więc nie wiem czy nie lepiej bedzie połączyć te 2 zabiegi, bo 2 operacje to chyba trochę za dużo? A operacje planuje właśnie z tego względu. Jesli natomiast operacja przegrody poprawiłaby jego kształ wtedy sobie operację odpuszcze :)

Zmieniony przez - WSCR w dniu 2009-10-14 21:35:53
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Poprawi Ci się komfort oddychania.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10
Tyle to ja wiem :)
Prosze o odpowiedź na inne pytania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
tez mam skrzywiona prawom komore nosa po skoku do basenu, nasa nie mam jakiegos krzywego tylko lekie nie rzucajace sie w oczy splaszczenie na nosie,

jak wyglada zabieg poprawy tej komory? bo gdzies slyszalem ze jest to tylko chyba ze znieczuleniem miejscowym, a chirurg po nacieciu czegos w nosie wklada taka plytke

w moim przypadku nie jest to strasznie dla mnie uciazliwe, ale zawsze musze miec chusteczki przy sobie bo z reguly dziurke mam przyblokowana ale np jak jestem na aero to plynie przez nos oddycham
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kłucie w barku- wyciskanie leżąc. POMOCY !!!

Następny temat

Prośba o interpretację - RTG

WHEY premium