SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skąd thetme pro

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ronin ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1666 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12622
Wystarczy wejść na te strone amerykańską wybrać dany produkt i kupić (BUY) podać dane nr karty i czekać na potwierdzenie. Poczką może dojść nawet w ciągu 4 dni.

członek.mafia.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Sitwa, Molo - wysłane

pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki jeszcze tylko małe pytanko czy można płacić u listonosza czy tylko kartą?? jak można u listonosza to co wybrać bo sie troszke gubie na tej stronce

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Tylko kartą.

pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ronin ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1666 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12622
Tylko i wyłącznie kartą. Można mieć kredytową . Wtedy np. WBK daje 50 dni na uregulowanie tej kwoty. Nie musisz mieć pieniędzy na koncie.

członek.mafia.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy ktoś może będzie zamawiał i zamowiłbydla mnie można by się jakoś dogadać, żeby zamówił a pożniej wysłał do mnie pocztą. Jest ktoś chętny jak tak to za jaką cene?

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć Wszystkim. Jestem tu nowa i bardzo chciałabym się dowiedzieć jak w szybki sposób gdzie i jak zamówić therme pro????? Chciałabym zacząć kuracje od września ,ale nie mam preparatu :( Proszę pomóżcie!!!!!!!! Mój mail to [email protected] :) Proszę :) i z góry dziekuje :)

Powodzenia Trzymajcie się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ronin ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1666 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12622
Z amerykańskiej strony. Płatne karta kredytowa 130 zł za dwa opakowania z przesyłką. Odbirór po 4 dniach w domu. Wpsisz w wyszukiwarce nutrition lub dodaj przed ten człon www. a za nim .com i będzie OK.

członek.mafia.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak wpisałam tą stronkę no i w wyszukiwarce jest coś takiego ale nic z tego nie rozumiem nie znam angielskiego pomóżcie!!!!!!!!

Powodzenia Trzymajcie się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak jestes z okolic Poznania to ci ja zamówie i sobie odbierzesz po 70zł
Ja tam zamawiam 2-3 razy w miesiącu

Wojtas
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytań...

Następny temat

Tribulus Terrestris

WHEY premium