SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sibu..Meridia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 92 Wiek 21 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1507
1. WIEK:23
2. WAGA:103
3. WZROST:187
4. WYMIARY:
-biceps:40
-klatka:113
-udo:67
-talia:95
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2l
6. DIETA: Redukcja
-białko: 210
-węglowodany:160
-tłuszcz:60
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 500mg Enan aktualnie 6msc. T3 20mcg
8. TRENING: PPL 3xweek
9. CEL CYKLU: Redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:22
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Tycia
13. STAN ZDROWIA: Dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:Brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):2100
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:140
-martwy ciąg:170
-przysiad:160


Witam, chciałbym spróbować Sibutraminy, mam dostep do VP 20mg/tabs , chciałbym użyć tej sibstancji przez okres maksymalnie 8 tygodnii, jeżeli tyle można go stosować. W tle leci Test E 500mg (stężenie we krwii 3100ng/dl skala do 780) Winstrol 3x10mg wraz z Heparegen oraz T3 w dawce 20mcg by ft3 było w górnych widełkach lub lekko powyżej. Czy przy stosowaniu Sibu trzeba coś odstawić z wyżej wymienionych? Ciągle nie daje mi spokoju udar/zawał ale z tego co czytałem te badanie nie są do końca jasne, proszę wyrażcie o tym swoje opinie, dziękuję
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Można lecieć z tym co pisałeś i spokojnie te 8 tygodni. Jedyny problem to to czy napewno w tym sibu będzie sibu bo to jest niestety zagadka z tym środkiem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 92 Wiek 21 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1507
No właśnie też jestem ciekawy, przekonam się jak kupię, powinno od razu łaknienie ograniczyć. Tabletka razem z tarczycowymi? Czy oddzielnie ją łykać przed lub po posiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12071 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
witaj.
co do leku przed ewentualnym udarem, czy zawalem to przede wszystkim kontroluj morfologie, poziom markerow prozapalnych oragnizmu. To one wskażą Ci w jakiej kondycji jest Twoj uklad krwionośny i czy istnieje większe ryzyko, ze moze Ci sie cos przydarzyc.
Co do samej meridii kiedys mialem stycznosc ze srodkiem i jak dla mnie bez wiekszego szalu, wiecej sie napalilem niz to warte, a niby mialem oryginalna wersje od ruskow jeszcze. Wiecej nie probowalem, bo kompletnie nie spelnila moich oczekiwan
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 92 Wiek 21 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1507
Rozumiem, jutro rano właśnie robię morfologię, gdy zacznę zażywać to co ile badać morfologie?. No ogrom ludzi sobie chwali że brak lub bardzo małe łaknienie także zobaczymy. Czy guz przysadki mózgowej i branie 5mg dostinexu tygodniowo koliduje? Z tego co czytałem nie ingeruje w ten lek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12071 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
badania morfologi wszystko zalezy od Ciebie, ja zazwyczaj raz na 3 miesiace wykonuje podstawowe badania, ale wiaodmo, zalezy to od tego, co aktualnie stosuje ekstra :) co do guza przysadki mozgowej, nie posiadam takiej wiedzy, zeby wypowiadac sie czy nie ma przeciwwskazan, musimy jednak pamietac, ze jest to dosc agresywny lek, dzialajacy rowniez psychoaktywnie, wiec poziom prolaktyny, zbyt wysoki moze tutaj miec wplyw na samopoczucie, poziom dopaminy itd. Jednak w przypadku gry regulujesz poziom samego hormonu to nie powinien miec pwlywu na samopoczucie
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 92 Wiek 21 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1507
No ja robię badania podstawowe co 1,5-2msc. Prolaktyna aktualnie 130 w skali do 17. Baardzo powoli maleje , guz ok 1,2cn jeszcze. Ogólnie czuję się dobrze, żadnych bólów głowy etc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 92 Wiek 21 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1507
Wykonać również coś dodatkowego przed zaczęciem stosowania Sibu? np. Lipidogram?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12071 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
oczywiscie, jak dlugo nie badales, to mozna zbadac lipidogram, watrobe, mocz,
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 92 Wiek 21 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1507
Dobrze, zrobie morfologię,estradiol,lipidogram oraz alat/aspat i wstawię jutro po południu wyniki do oceny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Ja leciałem sibu.medical pharma i chwaliłem w kontekście chamowania łaknienia . Nie pamiętam jaki jest okres półtrwania, ale zawsze możesz dzielić te 20mg. Ja dzieliłem.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Peptydy na zaburzenia myslenia

Następny temat

Podwyższenie poziomu testosteronu

WHEY premium