SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siatkówka plażowa

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


O to mi chodziło, dzięki za odpowiedź.Na pierwszym malowidle nawet nieźle żeś to pokazał :D A przy takim padzie na plaży jaki jest wyżej, jak składamy dłoń aby piłkę podbić jak najwyżej??. Czy to ma być pięść (przy słowie pięść mam na myśli piłkę odbitą na palcu wskazującym i kciuku ale dłoni złożonej w pięść)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm...jakby tu powiedziec.zasada jest taka ze nie wolno pilki podbijac otwarta,wewnetrzna czesci dloni (wiesz co mam na mysli?).
a jak pilke podbijac?
powiem ci jaka ja zasade wyznaje:PILKE PODBIC JAK NAJWYZEJ i najlepiej aby w miare mozliwosci w strone partnera. i teraz tak. jezeli jest taka szansa to staram sie pilke podbic obiema rekoma bo wtedy jest dokladniej,ale jesli jest to naprawde trudna do podbicia pilka to wtedy pozostaje tylko piastka ;) piastka taka jak ja opisales :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sa tacy ktorzy pady z halowki przenosza na plazowke i podbijaja zewn czescia otwartej dloni ale to jest kapa bo mikasy nie sa takie sprezyste jak pilki do halowki WIEC LAPIEJ SILNE PRZEDRAMIE I TWARDA PISTAKA, JESLI CHODZI O SAM FAKT podbicia to kkarol ma racje jak najwyzej tylko musisz uwazac na dwie rzeczy:pamietaj ze jak masz sytuacje tak jak gosc ze zdjecia to partner twoj automatycznie zbliza sie do siatki wiec go przypadkeim nie zawroc pare metrow do tylu:) druga sprawa to czestym bledem jest przy padzie przebijanie nawet gdy jest to druga pila ale to jest kwestia wprawy:) aha i kkarol poruszal bardzo wanza rzecz:jedna reka to wyjscie ostateczne, skoro dochodzisz jedna reke co za problem dolozyc druga a to jest o 80% wieksza precyzja.
pozdro
aha to was zainteresuje: https://www.sfd.pl/temat162103/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiem ci szczerze ze treningi wyskoku zaczynalem juz chyba 2 razy i ani razy nie skonczylem :) musze przyznac ze jestem...leniwy ;) moze w tym roku sie zbiore!? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tez:)ale schudlem 3 kilo a ostatnio robilem siady ze sztanga i stary powiem ci ze plinski/lisiecki wymiekaja:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


No tak ale nie zawsze piłke da się podbić dwoma rękoma gdyż wydłużenie ciała z jedną ręką jest dłuższe niż wydłużenie caiała z obiema rękoma / nie jest tak :> Jak trenujesz wyskok w wieku jescze wzrastania czy może to mięeć negatywny skutek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z ta reka to jest oczywiste ale czasem lepiej byc szybszym nie mniej dokladnym:P co sposobu treningu najwiekszym problemem jest kregoslup, ja np mam juz pokiereszowany:) ale ostroznie wykonywane cwiczenia, z dobra rozgrzewka i ciezarem nie zaszkodza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiem ci szczerze ze nie wiem ale jesli teraz nie masz zadnych problemow z kolanami to nie powinno,ale jest to moje zdanie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zizoo a powiedz mi czy po tych treningach ze sztanga byly jakies efekty?chcialbym przez zime w koncu sie jakos zebrac i wziasc sie za jakis trening wyskoku ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Electro - 1/2 breaka

Następny temat

Jaki rower do dirtu ??

WHEY premium