SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siatkówka - stabilizator stawu skokowego

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 728
Panowie powoli zaczynamy się gubić - na codzień nie nosi się stabilizatora/ortezy bo nie ma sensu tylko podczas wytężonego wysiłku np. trening czy mecz i myslę że nic nie ma tu do rzeczy osłabianie ścięgien czy mięśni z własnego doświadczenia wiem - kiedy nic mi się nie działo nie nosiłem bo i po co ale punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Każdy ma prawo robić jak chce chciałem tylko podpowiedziec koledze ze jesli sie boji kontuzji (skręcenie kostki, stawu skokowego) trzeba zakupić ortezke (najlepsze są łuski) i można grać, bez ryzyka urazu.
pozdrawiam i zycze Wesołych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2607
ale jeżeli ćwiczy to je wzmacnia, a podczas meczu zabezpiecza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 940
Jak najbardziej zakup sobie stabilizatory i najlepiej na obie kostki. Ja używam czarnych firmy Active Ankle T2 i nie czuje, że je nosze:) na treningach wkładaj je dopiero wtedy, kiedy masz ćwiczenia na siatce, a na meczach to od początku:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38
Jesli nie miales wczesniej urazu to nie znaczy ze nie mozesz grac w stabilizatorze. najlepszy jest wlasnie ten activea ale do tego i drogi:) ja bym radzil jesli grasz gdzies w lidze juniorow czy kadetow zaopatrzyc sie w dobre buty bo co ci po stabilu jak nie masz butow z usztywnieniem kostki:P tu masz link do tego stabila:P http://www.actimed.com.pl/index.php?products=product&prod_id=658 pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208
PANOWIE ZAWSZE PO KONTUZJI JEST REHABILITACJA ................ KAZDY O TYM DOBRZE WIE ............JEZELI KUPIC STABILIZATORY TO TYLKO DOBREJ MARKI JA OSOBISCIE POLECAM ACTIVE ANKLE T2 NA ALLEGRO JEST NAJTANIEJ......ALE OSTATNIO TEZ POJAWILY SIE NOWSZE T3 NIWIELE NA ICH TEMAT MI WIADOMO:(

czarek;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208
WITAM WSZYSTKICH !!!!!

STABILIZATORY STAWU SKOKOWEGO NAPEWNO SA BARDZO BEZPIECZNE DLA SIATKARZY LUB INNYCH SPORTOWCOW JA POLECAM ACTIVE ANKLE T2 LUB T3 OSTATNIO POJAWILY SIE NA ALLEGRO W NISKICH CENACH W SKLEPACH CENA DOSC WYSOKA OK 300ZL ZA SZT.

czarek;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
po 1 edytuj posty
po 2 wylacz caps locka

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208
WITAJ!!!
STABILIZATOR TAK I JESZCZE RAZ TAK WIDZE ZE PISZA ZNAWCY ODRADZAJA!!!!!!!!!A POWIEDZCIE MI DLACZEGO 99% PILKAZY MA OCHRANIACZE!!!!!!!!!!! BO ICH CHRONIA!!!!!!!!JA OSOBISCIE POLECAM STAB. ACTIVE ANKLE T2 SAM KUPILEM NA ALLEGRO BO W SKLEPIE CENA KOSZMAR:(

czarek;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
porownanie z dupy
ochraniacze i stabilizatory

nie odswiezaj starych tematow i wylacz caps locka

Zmieniony przez - greku_806 w dniu 2008-04-02 11:11:22

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208
WYLUZUJ !!!!:):):)

czarek;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak naostrzyc łyzwy

Następny temat

Czy Asics Kayano XII są dobre dla osoby ważącej 57 kg?

WHEY premium