SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sex a odblokowanie...rada

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 530 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3905
Pytanko zaczelem odblokowanie poped sexulany mam ogromny czy podczas odblokowania zmiejsza sie on i jak sie ma sprawa po odblokowaniu wiadomo poziom testosteronu wraca do normy wiec zapewne poped spadnie ale chyba nie az tak drastycznie nawet jak nie bralem sokow mialem olbrzymi poped matrwie sie tym bo niechcem zawiesc swojej dziewczyny...

Kitesurfing THE BEST

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
po tych 200mg deki i 250mg testa przez 10 tygodni nie powino być problemu z odblokiem i z sexem po nim,
co innego tyczy sie trenu eheh

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 530 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3905
wiec luz a co po trenie jest gorzej, wiec jak najlepiej sie odblokowac po trenie by wsdzystko wrocilo do normy

Kitesurfing THE BEST

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Moim zdaniem odblok po nandrolonach i jego pochodnych nie jest sprawą łatwą i należy zawsze liczyć sie z zaburzeniami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 291 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16686
przedostatni cykl mialem z deki i omena, libido na odbloku bylo tragiczne decadick itp, odblok robilem clomidem 30 tabs. moze przywrocilem natrualna produkcje testa ale libido bylo z dupy i wtedy powiedzialem sobie nigdy wiecej nadrolonow, ostatni cykl mialem z prolo i cetki, odblok nolva+clom i bloku nawet nie poczulem, libido caly czas na +, teraz tylko bede zarl winstrol z tesciem i nic innego, czasem moze jakas metke wezme, ale o dece to juz nie chce slyszec (trenu jeszcze nie bralem ale z forum dowiedzialem sie o trenadick wiec tez podzekuje za ten srodek, to nie dla mnie) sex jest waznieszy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
z ust mi wyjete..zgadzam sie z Harym i qoop'em ..

po nandrolonach bywa roznie, a zaburzenia to chyba sprawa normalna. Tez sobie powiedzialem ze nie tkne juz zadnego nandrolonu ..

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16768
a ja się nawet troche ciesze jeśli spadnie mi troche libido po dece,bo baby nie mam ,a o waleniu myśle co 5min i zaczyna mnie to powoli irytować,wkurzac;Oczywiście wszystko fajnie jesli nie za dlugo by to trwalo

Życie zaczyna się po piędziesiątce...w bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
ale to było tylko 200mg i teścia zapodawał250mg tygodniowo , jeśli dobrze sie odblokuje to nie będzie tak źle ,

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Hehe bullshit. Deka potrafi

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
to ciekawe co robią ci co biją 600mg tygodniowo , zależy też dużo od predyspozycji każdego osobnika ,

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
jak to co robia? w razie "W" łykają niebieskie pigułki

It's kind of fun to do the impossible.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nowy dzial

Następny temat

Pomysł na trenning na cyklu

WHEY premium