SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Schilt najlepszym technikiem K1

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 105
Schilt dzisiaj udowodnił, że jest zdecydowanie najlepszym technicznie zawodnikiem. Dziwi mnie tylko fakt, że tak mało osób doceniło jego wspaniały talent.
Wszyscy lekceważyli moje słowa, a jednak to ja miałem racje. Szkoda że nie doszło do walki Schilta z Lebannerem. Jeszcze pewnie jest kilka osób co uważają, że Jerome by wygrał z Schiltem. Gdyby doszło do takiej walki, to Schilt znokautowałby LeBannera bez problemu w pierwszej rundzie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Moge sie zalozyc ze nawet po ciezkim KO Cybrog powie " to wina sedziego, nie stracilem przytomnosci, to ze sie nie ruszalem nic nie znaczy, odpoczywalem, przyczailem sie i chcialem zaraz zaatakowac a tak wogole to pragne przypomniec, ze jakis czas temu zlamalem maly palec u stopy co przeszkodzilo mi w wyniesieniu przeciwnika na poczatku pierwszej rundy, a czy kamery zarejstrowaly udezenie glowa..."etc.

%.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2669
Ja wiedzialem , ze Shilt pojedzie ostro , teraz ci co mowili ,ze Shilt to freak , jest cienki to moga sie teraz w dupe haknac.
Jednak nie mozna mowic , ze bez problemu dal by ko Lebanerowi ,bo tego na 100% nie wiadomo , ale mozna powiedziec z cala pewnoscia, ze na pewno Jerome mial by baaardzo ciezko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 819 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8552
Skąd niby wiesz że Shilt by go znokautował. Takie stwierdzenie jest bez sensu. Ja też obstawiałem Shilta jak zwycięzce GP ale to nie znaczy że jest niepokonany, a już na pewno nie świadczy o tym że jest najlepszym technikiem. Wygrywa przede wszystkim dzięki refleksowi, wyczuciu i warunkom fizycznym. Jakoś przy oglądaniu jego walk nigdy nie byłem pod wrażeniem jego techniki, co nie zmienia faktu że jest wielkim, dosłownie i w przenośni zawodnikiem.

Moja lewa noga to mój kapitał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
Nagle wszyscy głosowali na Schilta... Ja byłem za Jeromem Le Bannerem no ale wyszło jak wyszło...

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 105
Ale jestem pełen podziwu dla Sefo, który wytrzymał z Schiltem całą walkę!!

A co do reszty pojedynków to niestety Karaev mnie zawiódł, a właściwie to sędziowie, bo podobno miał sporą przewagę Karaev.
Bonjasky mnie zaskoczył wygraną z Choiem, ale z Schiltem nie miał nic do powiedzenia. Różnica w wyszkoleniu technicznym pomiędzy tym dwoma zawodnikami jest gigantyczna. Bonjasky sie musi jeszcze sporo nauczyć żeby chociaż mógł powalczyć z Schiltem.
LeBanner też mnie zawiódł. Liczyłem na to, że dopiero w finale z Schiltem polegnie.

Szkoda że u naziemnych buków nie można było obstawiać K1, bo zgarnąłbym ładną kasę za zwycięstwo Schilta, a to był mój pewniak.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Marian.B. za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Naprawdę macie nie po kolei w głowach chyba. Zarówno stwierdzenia wychwalające Schilta pod niebiosa, jak i porównujące go do Sapp, Akebono czy innych freaków są kompletną bzdurą, niedorzecznością!

Wygrał GP, zasłużył na to. To bardzo dobry zawodnik, niebezpieczny dla KAŻDEGO. Nigdy nie miałem co do tego wątpliwości. Gratuluję mu zwycięstwa i jestem pewien, że to nie będzie żaden "gwiazdor jednego sezonu" czy coś w tym stylu. To jest ścisła czołówka świata i nie da się z tym dyskutować!

Ale nie można gadać bzdur na temat, że na bank rozbiłby LeBannera przez KO w 1 rundzie. Nie ma takiego człowieka na świecie, o którym mógłby ktoś powiedzieć, że niemal na pewno pokona LeBannera w stójce w ten sposób! To totalna bzdura. Tak samo skąd pomysły, że to najlepszy technik na świecie? Nie wygrywa się tylko techniką. Hunt wygrał GP mimo, że trudno powiedzieć, żeby miał jakieś świetne techniki nożne. Wybitnymi technikami to byli/są Hug, Aerts, Hoost, Crocop, Ignashow, Feitosa itp. Jest jednak wielu zawodników, którzy są świetni mimo, że nie muszę mieć do tego genialnej techniki. Schilta technika jest dobra, ale nie jakaś porywająca. Z tym, że to nie ma znaczenia, bo gość jest po prostu skuteczny!

Można się cieszyć lub nie z jego zwycięstwa. Faktem jest, że zasłużył sobie i że jest wielkim zawodnikiem. Ale darujcie sobie te wszystkie skrajne teksty, bo są one zupełnie pozbawione sensu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Feitosa jest wybitnym technikiem?
Jeśli tak to obrażasz wybitnych techników,on ma dobre techniki nożne ale jego garda pozostawia wiele do życzenia.

Cro Cop i Andy byli najlepszymi technikami.i tak zostanie.

pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 105
Feitosa ma genialne techniki nożne.

A co do tego dlaczego uważam Schilta za wybitnego technika to odpowiem. Już po pierwszej walce w której zobaczyłem Schilta wiedziałem, że ten zawodnik będzie bardzo groźny. Pierwszą jego walkę zobaczyłem w turnieju eliminacyjnym. Po jego zwycięstwie w całym turnieju od razu uznałem go za głównego faworyta całych zawodów.

I nie porównuj Schilta do Sappa i do Choia, na którym sie zawiodłem przez to, że przegrał z Bonjaskym.
Schilt jest również olbrzymem, ale do tego rewelacyjnym technicznie, nie widzę u niego ŻADNYCH minusów, jest szybki jak na swoją wagę i bardzo zwinny. Moim zdaniem zdecydowanie najlepszy zawodnik od kilku dobrych lat. Jeżeli woda sodowa nie uderzy mu do głowy, to będzie dominował przez długi czas.

A co do Bonjaskiego to- . Żenada. Żeby nawet jednej rundy nie przetrwać. Kiedyś myślałem, że Bonjasky jest świetny technicznie, ale cóż, pozory mylą.
Szkoda że Kaoklaia nie było w tym turnieju. Chciałbym zobaczyć jego walkę z Schiltem. Byłoby z pewnością ciekawie, bo napewno powalczyłby dłużej niż Bonjasky.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 399 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6205
"Różnica w wyszkoleniu technicznym pomiędzy tym dwoma zawodnikami jest gigantyczna"

To chyba jakas kpina?ja akurat uwazam ze Boniasky jest przeceniany,ale akurat technicznie to on jest lepiej wyszkolony od Schilta,co z reszta widac golym okiem.A to ze wygral Schilt,coż byl lepszy,wygral zasluzenie choc warunki fizyczne tu mialy duze znaczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 105
Nie można wszystkiego na warunki fizyczne zwalać. Naprawdę jestem pewny, że mały Kaoklai dużo dłużej by powalczył.

Szukam, szukam jakiś słabych punktów u Schilta, ale za cholere nie umiem ich znaleźć. To jest chyba zawodnik kompletny.

I przy okazji Schilt udowodnił, że Karate to doskonały styl walki, a większość osób na forum nie docenia tego stylu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muzyka do HL

Następny temat

UFC 56 - wyniki!

WHEY premium