SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPRZEDAM TELEFONY - LIKWIDACJA KOMISU

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 693 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23554
skąd jesteś? i czy jest opcja sprzedaży przez allegro

Zmieniony przez - Florian555 w dniu 2008-12-12 00:40:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41040
"Jest możliwość wystawienia na portalu Subasta.pl. Niestety allegro nie mam i z tego co wiem trzeba do 2 tygodni czekać na listo potwierdzający a nie mam na to czasu."

chyba nie ma z tego co napisał..

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1166 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 60371
Skoro zostało Ci kilka tel to wrzuc liste a nie pytasz sie kto co potrzebuje. Na ta chwile smierdzi mi to wałkiem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
mi już śmierdziało po tym "Jest możliwość wystawienia na portalu Subasta.pl. Niestety allegro nie mam i z tego co wiem trzeba do 2 tygodni czekać na listo potwierdzający a nie mam na to czasu." :-/

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20497
dokładnie , znam wielu komisowców z miasta i sam kiedyś w tym fachu robiłem , nie znam żadnego który by nie miał allegro bez tego się nie da żyć tam głównie się kupuje/sprzedaje to co potrzebne bez allegro komisowiec jest jak bez ręki

więc koleś szukaj naiwniaków gdzie indziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
venom i s.m.p.a możece nie zaśmiecać tematu?, jeśli uważacie że to jakaś próba oszustwa po prostu nie kupujcie i tyle w temacie. A tą listę musiałbym pół dnia robić wypisując całe komplety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
Bartosz to samo, nie śmieć mi w temacie i właśnie widzę że masz spore doświadczenie jako "komisowiec" "bez allegro komisowiec jest jak bez ręki" skoro sciagałeś rzeczy z allegro to już wiem rzemu nie jesteś "komisowcem" tyle w temacie,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20497
według ciebie allegro to zło ?? wszystko jest na allegro złe ??
masz poglądy jak stara babcia z warzywniaka stary i ty chciałeś biznes w komisie robić ???

NIE MAM WIĘCEJ PYTAŃ DO TEGO PANA DLA MNIE JUŻ WYSTARCZY . UDOWODNIŁ BRAK WIARYGODNOŚCI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
bartoszw1, nie powiedziałem że allegro to zło, a jeśli chodzi o interes to nie było wcale tak źle, zakończyłem ponieważ wyjeżdzam za granicę... i skoro nie kupujesz nic to mie śmieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
trix wyslij mi ta fotke na mail i podaj nr tel. dogadamy sie, maila podalem wczesniej

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kupie butle dorobienia wina Poznań

Następny temat

[K]100% WHEY GOLD STANDARD 2300G

WHEY premium