SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPRZEDAM NOKIE N-GAGE I SE k300i

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4639
Witam!

Mam do sprzedania 2 telefony

Nokię N-GAGE CLS stan jak nowa bez zadnych rys na obudowie i wyswietlaczu itp.

Telefon jest w 100% sprawny wszystko dziala jak nalezy.Jest bez simlocka, ma polskie menu.

Nokia nigdy nie miala wirusa!!! Telefon nie pochodzi z kradziezy jest w 100% legalny.

W zestawie znajduje sie karta pamieci 32MB, ładowarka i moge jeszcze na zyczenie dozucic plytke z grami i innymi bajerami. Zainteresowanym moge przeslac zdjecia.

Cena jaka mnie satysfakcjonuje to 320zl. Koszty wysylki pokrywa kupujacy.

Drugi telefon to Sony Ericsson k300i:

On rowniez w bardzo dobrym stanie nosi tylko slady uzytkowania powstale np. w wyniku noszenia go w kieszeni. Jest w 100% sprawny specjalnie przed sprzedarza oddalem go do naprawy gwarancyjnej aby wszystko jak najlepiej dzialalo. Jest na nim kilka dzwonkow mp3, gier i tapet ktore oczywiscie zostana usuniete jesli ktos wyrazi takie zyczenie. Do telefonu posiadam ladowarke, karte gwarancyjna, umowe kupna i pudelko do tego modelu. Jesli ktos chce to postaram sie zalatwic jakies zdjecie. TELEFON MA SIMLOCKA NA ORANGE. Cena jaka mnie interesuje to okolo 250zl. PRZESYLKE POKRYWA KUPUJACY.


OCZYWISCIE MOZNA TELEFONY ODEBRAC OSOBISCIE. NA TERENIE GIZYCKA I OKOLIC.W razie pytan prosze pisac na gg: 7839744 lub 9306106

Zapomnialem dodac ze mozliwa zamiana na PS2 :D

Zmieniony przez - reavan w dniu 2006-12-03 20:22:25
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zrobię strone www

Następny temat

Kołowrotek+bluzka,spodnie,płaszcz damiskie

WHEY premium