SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPRZEDAM-HERBALEAN, THERMĘ I GUGGLA

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


NO NIE WYTRZYMAM-CHŁOPCY JA CHCIAŁA SPRZEDAĆ KILKA ZBĘDNYCH MI SUPLEMENTÓW A TU ZAMÓWIENIA NA FOTKI HIHIHIHIH-RAFAŁKU JA MAM FOTKI TYLKO W KOMPIE :O) SŁUCHAJ POWIEDZ MI ILE KOSZTUJE NOWY HERBALEAN? TO POCZYNIĘ KALKULACJE ;O))) WTEDY ZAOSZCZĘDZISZ NA PRZESYŁCE :O) A FOTKA SPECJALNIE DLA WAS-I CWICZYĆ! A NIE OGLĄDAC FOTKI ;O)

jUTRO TEŻ JEST DZIEŃ )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
ladny handelek tu odchodzi!!! ladna dziewczyna kusi swym urokiem zeby zedrzec z samcow jak najwiecej i dobrze

Jeżeli moja wypowiedź Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

CZERWONY HANDLARZ

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Quien no tiene cabeza debe tener pies

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
sogacz za inwencje tworcza

Jeżeli moja wypowiedź Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

CZERWONY HANDLARZ

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Quien no tiene cabeza debe tener pies

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4417
Lilusia a ile masz kapsułek thermy? I jaka to jest? Czy z MaHuang? Czy ta słabsza? Napisz ile byś chciała za to? CZekam na info. Pozdrawiam

To co Cię nie zabije to Cię wzmocni!!!

To co Cię nie zabije to Cię wzmocni!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Tak nto jest ta mocniejsza wersja :o) mam tylko 21 kaps-tego badziewia chyba najwiecej zjadłam hihihih a może lepiej Herba Lean? ma wieksza dawkę i ja mam tego więcej :o) co proponujesz? szkoda mi wyrzucać i te 20 kaps. a ta miałbyś na dłużej hihihih
acha! jeśli chodzi o kuszenie-to sami się kuszą-ale masz soga -za urok osobisty hihihihih-pozdrawiam!

jUTRO TEŻ JEST DZIEŃ )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 644 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 33581



gekon

gekon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
dziekuje tak slicznie sie z tym czuje
chyba ze to nie bylo do mnie

Jeżeli moja wypowiedź Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

CZERWONY HANDLARZ

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Quien no tiene cabeza debe tener pies

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do Ciebie do Ciebie :o)

SESJA MUSI SIE KIEDYŚ SKOŃCZYĆ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4417
Lilusia chciałem Thermę bo mam jej jeszcze z 60 kapsułek a herby nie będę brał...szkoda że tylko zostało Ci 20 tabletek ale ostatnio był dzień dziecka i od Ciebie nic nie otrzymałem więc możesz mi to przesłać hehehe. Pozdrowionka

To co Cię nie zabije to Cię wzmocni!!!

To co Cię nie zabije to Cię wzmocni!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja ci moge sprzedac ok. 50kapsow termy ??? Ile dasz ???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kupie sztange, hantle, ławeczke,itp.

Następny temat

do osob z warszawy

WHEY premium