SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM!!! SEX A DOPING,DLUGOLETNIE STUDIA I GENEZA%-)SPAM!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 236682

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3514 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38849
jeszcze byla ta kuvrwa nie mila co wczoraj no myslalem ze nawbijam kapsztylowi

W każdy dzień oraz nocą
j**ać barwę niebieską

MO Faya.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mialem podobna sytuacje . tez byl nie mily koles to powiedzialem zbey uwazal z kim gra , bo nie zna dnia ani godziny. Na drugi dzien byly czesci do kompa jeszcze policzyl mniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rób dym
Zapłaciłeś z góry?

Nie mogłem się wysrać kurva...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kfiotek ale srasz bezposrednio na kanapki czy jak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3514 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38849
mnie juz wypraszali z sklepu zaplacilem z gory dzis mialem przyjechac po odbior o 11 i chooy nie ma laptopa ... jezeli nie dostane go do piatku to zrobie tam taki dym w tym sklepie ze kvrwa nikt tam juz nic nie kupi


kwiatek robi do siatki dodaje orzechow i ma stutelle

Zmieniony przez - zuy w dniu 2008-07-29 13:28:00

W każdy dzień oraz nocą
j**ać barwę niebieską

MO Faya.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Srakatella

posrańcy...
Zuy, nie ładnie pograli.
Muszą ponieść karę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za daleko mam do bangladeszu , takto bym przyjechal CI pokazac jak to sie zalatwia , ja juz za nic nie place z gory w sklepach z kompami , pjerdole ma byc i chooY ... czasami sie zdarzy ze hurtowania nie wysle jakiejs czesci czy cos , ale wtedy sa bonusy ekstra , powinni CI zejsc z ceny czy cos za to ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3514 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38849
a ta k0rwe to jak zobacze na miescie to potrace qrwa no takiej zdziry dawno nie spotkalem pjerdoli pod nosem smuty jakies qrwa pracuje taka niedo***ana kwita wypisuje 30 minut zwrocisz uwage to ci mowi ze jak sie nie podoba to mozesz wyjsc no jak bym ***nol to bym zabil takiego chwasta

W każdy dzień oraz nocą
j**ać barwę niebieską

MO Faya.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak ja kiedys do panienki w sklepie , ona do mnie podobnym tekstem ze az sie we mnie zagotowalo i mowie TO ZAYEBAĆ CI ? i chyba zwatpila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3514 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38849
aehuhahah az tak to do niej nie wy***alem ale lecialem pojazdy na caly sklep gdyby nie to ze maja ceny mniejsze o 300 zl niz w innych to bym najwyzej zesral jej sie na lade i wyszedl...

W każdy dzień oraz nocą
j**ać barwę niebieską

MO Faya.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

efekt 'deca'-clen ?%-)

Następny temat

HCG + clomid/nolva/proviron- potrzebuje rozjaśnienia

WHEY premium