SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM!!! SEX A DOPING,DLUGOLETNIE STUDIA I GENEZA%-)SPAM!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 237545

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1935 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27829
bylo kilka fot w chwili prawdy.Z reszsta mam w archiwum gg to gdzies.zaraz ci wkleje.nie prezentuje sie rewelacyjnie bo to stare fotki na ktorych bylem bardziej ulany.Bylo juz 48 przy lepszej definicji, ale teraz jestem w anglii i chudne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3330 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12834
ja pjerdole jak mi sie chce spac.

egzystencja bez przekłamań,bez medialnego bełkotu.czystki etniczne celem przednim.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to ić spać samuraY

u mnie 41 juz wyglada miśkowato zbite miechooo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3514 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38849
ja mam problem w odwrotna strone samuraJ niechce mi sie i ****a zasypiam o 3.. budze sie o 15

W każdy dzień oraz nocą
j**ać barwę niebieską

MO Faya.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3330 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12834
mam wogole yebana nokie lune i jak kurva sie do konca wyladuje i poldacze pod ladowarke tyle ze z motki bo jest na micro usb to kurva nawet po godzinie jak pyzde odlaczam to pokazuje ze bateria slaba i sie w chui rozlacza,nie wiem czy to kurva laduje czy tylko mnie w dupe..laduje sie normalnie jak jest ON a jak padnie to juz chui..

egzystencja bez przekłamań,bez medialnego bełkotu.czystki etniczne celem przednim.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
samurai foty poszły z małym poślizgiem, ale poszły%_)
Nie ma chvja zebys cos zlego powiedzial na mnie...
co innego sylwetke...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1935 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27829
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3330 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12834
3 nocka leci to wiecie...moze cos zapuszcze ale ok 24 badz 1 rano,wlasnie inzynier zrobil obchód wiec mam 2h wolnego od patrolowania.

egzystencja bez przekłamań,bez medialnego bełkotu.czystki etniczne celem przednim.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3514 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38849
dobrze to wyglada masa musi byc genek

W każdy dzień oraz nocą
j**ać barwę niebieską

MO Faya.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
duzy misiooo tez taki bede

samuray ladowarki od kompa pod usb ****owo laduja , strasznie wolno, tam jest inne napiecie , stad taki czas ladowania , ja swojego k750i ladowalem chyba z 8h przy kompie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

efekt 'deca'-clen ?%-)

Następny temat

HCG + clomid/nolva/proviron- potrzebuje rozjaśnienia

forma lato