SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SMP... dziwna sprawa.. :/

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3863

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
Muscle - a z jakiej ręki biezesz Sports One i Universal? -bo ja Ci wysyłałam ofertę i się ze mna nie skontaktowałeś i się martwiłam że nie chcesz ode nie brać towaru - a tu czytam że masz towar z pierwszej ręki ? Dareecki - nasłuchałeś się bajek o podrabianych odzywkach. Myślę że te różnice mogą wynikać ze np. różnych warunków pzrechowywania ale napewno nie jest to lewizna
Pozdrawiam


www.**********.pl
www.odzywki.pl  - TE ADRESY TO GWARANCJA UDANYCH ZAKUPÓW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
HOOOWGHHHH .....
tak zekla LALKA czyli mistrz swiata w sprzedawaniu hurtowym w calej polsce jak rowniez w calym swiecie...
jak tam atesty na muscletecha i eas ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
p.s.
lalko od kogo kupujecie hi teca ???
bo wg kontraktu przedstawicielskiego tej firmy nie powinniscie OFICJALNIE miec produktow tej firmy !!!!( zaden przedstawiciel tej firmy sie do tego nie przyznaje )
wiec albo jakis przedstawiciel sprzedaje na lewo , albo wielce prawdopodobnie macie podrobiony produkt....???
dlaczego wasz klient onr sprzedaje w detalu po cenach hurtowych ???
hi tec o tym wie ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
Eas - już w drodze , teraz odbieramy transport Ultimate - nie wszystko na raz. Muscle Techa mamy jeszcze w atestacji (mam nadzieje że już kończy)
Hi teca - mamy od Hi teca - tak się składa że bardzo lubimy się z firmą Hi Tec Polska :) - serdecznie pozdrawiam moich znajomych z Hi teca.
Wszystko już wiesz, czy się jeszcze poczepiasz mojej osoby ?
Pozdrawiam

www.**********.pl
www.odzywki.pl  - TE ADRESY TO GWARANCJA UDANYCH ZAKUPÓW

Zmieniony przez - Lalka w dniu 2003-03-30 20:43:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1531 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24492
tak Muscle jestem z wrocka, jak bede potrzebowa gainera za kilka dygodni to zglosze sie do ciebie

*Moderator Dzialu Sex*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
A jeżeli chodzi o onr - to on od nas Hi teca nie kupuje :( - wydawało mi się że on wogle Hi tecem nie handluje
Pozdrawiam

www.**********.pl
www.odzywki.pl  - TE ADRESY TO GWARANCJA UDANYCH ZAKUPÓW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Maska - polecam się czekamy na info, jak będziesz zamawiał z poziomu sklepu to napisz w komentarzu, skąd jesteś i podaj swojego nicka

Lalka - powiem tak, towar brany jest od Was za pośrednictwem JEDNEGO pośrednika (jestem z Wrocławia, wiesz którego); i poproś proszę te statki, żeby szybciej pływały bo mi się klienci niecierpliwią

pozdrawiam

Maciej Kamiński
www.Muscle.pl - 100% mięśni !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
Muscle - we wtorek towar odbieram - Universal, i Ultimate. Statki pływaja dobrze to różne polskie instytucje i głupie zezwolenia nam wszystko opuźniaja
Pozdrawiam

www.**********.pl
www.odzywki.pl  - TE ADRESY TO GWARANCJA UDANYCH ZAKUPÓW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Lalka, jak będzie towar to daj znac co masz.
Jeśli chodzi o hi-teca to oczywiście biorę prosto z firmy a przywozi mi go przedstawiciel handlowy firmy Hi-tec więc żadnych pośredników nie ma.
Nie wiem jak jest z tym smakiem, ale o podrabianiu odżywek w Polsce, moim zdaniem, nie ma mowy. Jest to za mały rynek żeby opłacało się tworzyć jakąś linię do podrabiania (proszki, opakowania, etykiety). W każdym razie w tej sprawie dobrze by było żeby wypowiedział się ktoś z hi-teca, być może to warunki przechowywania u nich, bo u mnie w sklepie jest oczywiście ciągle tak samo (temperatura pokojowa).
W każdym razie poczekamy co odpowie hi-tec.

SONBATY http://www.atleta.pl
Czlonek mafia.suple.hardcor.pl

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
Son - towar odbieramy we wtorek - będzie Universal ( Gain Fasty, 1900, sterole, Fat Burnery) i Ultimate (Wheye, Amino 2000, Tribulus, Glutamina )
Pozdrawiam

www.**********.pl
www.odzywki.pl  - TE ADRESY TO GWARANCJA UDANYCH ZAKUPÓW
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna + Vitaminy + Białko = ?????

Następny temat

JAKI GAINER???

WHEY premium