SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SEX

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 423
Bo to tak jest nie ma co się ******lić z takimi sprawami jak masz okazję do pobzykania to jej nie marnuj jeszcze jak dochodzi do tego ekstra laska, a jeśli chodzi o to czy częste bzykanko może wpłynąc na twoje efekty w kulturystyce to odpowiadamże chyba tak z tego powodu jak w czasie stosunku dochodzi do erekcji(czyli spuszczasz sie) to twój organizm traci sperme która produkowan jest w jądrach w której znajduje się dużo testosteronu a jak wiesz testosteron to główny męski hormon potrzebny do prawidłowej pracy mięśni w czasie treningu, chodzi o to jak będziesz czesto bzykał twój organizm bedzie tracił dużo testosteronu i w ten sposób bedziesz wyczerpany na treningach, twoje mięśnie nie bendą sie rozwijały tak jak chcesz i twoja siła nie bedzie rosła tak ja chcesz.
Moja rada taka przed treningiem klaty nie bzykaj dwa dni albo trzy dni, a zobaczysz ile bedziesz miał energi na terningu to samo dotyczy tych co zbyt czesto walą gruchę nie walcie w ten dzień co macie trening, czego akurat wybrałem ten dzień jak ćwiczysz kalatkę ja wybrałem go bo mi zależy własnie głównie na rozwoju siły i masy a wogóle w ten dzień ćwicze jeszcze biceps niewiem na czy ci bardziej zależy na jakich partiach mięśni a co do pozostałych dni chodzi o to żebyś nie walił w ten sam dzień co masz trening czyli przed treningiem.
Pozdrowienia:)

*NIECH MOC BĘDZIE Z NAMI*

*NIECH MOC BĘDZIE Z NAMI*

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skuteczna Dieta 14kg w 2tygodnie

Następny temat

Glukoza-jakie owoce?

WHEY premium