SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SEROTONINA - hormon szczęścia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Prozac.
Brałem kilka razy.
Pozytywnie na mnie działa.
Negatywów jako takich nie zauważyałem.

http://kulturystyka.pl/kategoria/doping/opisy-srodkow/prozac/

Na Rp.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Bioxetin i Prozac to to samo z tego co mi wiadomo. Miałam okazję brać rozmaite tego typu leki. Ale tak generalnie to na głowę ktoś upadł? Brać tabletki na poprawę humoru??? Cieszcie się, że nie musicie ich brać, żeby w ogóle móc normalnie funkcjonować...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Bioxetin i Prozac to to samo z tego co mi wiadomo

A gdzie napisano, że to nie to samo..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
W zasadzie dosłownie to nie napisano, ale jakoś tak z kontekstu wynikało No, mniejsza z tym. Po prostu nie sądziłam wcześniej, że można chcieć sobie beztrosko brać tego typu leki. Czy jeżeli osoba zdrowa wspomaga się lekami psychotropowymi bez potrzeby, nawet tymi najsłabszymi, to nie ma to żadnych efektów ubocznych? Wiem jak te leki działają i zastanawiam się czy po odstawieniu nie obniża się samopoczucie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Kwestia mentalności a przede wszystkim psychiki.
Wszystko można, ale z głową
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 552 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1994
no ja akurat nie chce tego brać "bez sensu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
A to nie lepiej iść do lekarza, żeby stwierdził czy rzeczywiście tego potrzebujesz i przepisał coś indywidualnie dla ciebie? Tych leków jest bardzo wiele no i to nie są cukierki.Każda osoba inaczej reaguje na początku, niektóre dość gwałtownie i można sobie pogorszyć zamiast polepszyć i wtey potrzebna jest zmiana leku, więc nie kombinowałabym na własna rękę. Ja jak brałam na początku Bioxetin czułam się znacznie gorzej, bo te leki zaczynają działać po około 2 tygodniach, ale to pewnie wiesz. Miałam straszne napady lęku i paniki, nie mogłam być sama w domu. Jeśli jesteś pod opieką lekarza możesz się przynajmniej poradzić co robić w takiej sytuacji, bo samemu można się nieźle wystraszyć jak dostaniesz np migotania przedsionków, a to też się zdarza. Nie moja to sprawa, ale mogę się podzielić tym co wiem z własnego doświadczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20
tylko uwazaj na efekt serotoninowy....nawet nadmiar szczescia szkodz;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 743 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13087
ja mam tak ciagle ze sie zle czuje i mam leki bedac sam w domu ?
czy to normalne? mam 28lat :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 299
Skoro masz leki to chyba nie za bardzo normalnei to ciągłe złe samopoczucie.Ja polecam psychologa :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bol przy chodzeniu (chyba miesnie miedzyzebrowe) - prosze o pomoc :/

Następny temat

gesio-czerwone plamy

WHEY premium