SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SAN DA - zawody w Płocku ???

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1074 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19774
Hej, czy wiecie coś może na temat zawodów w San Da, które mają się odbyć za dwa tygodnie w Płocku? Szukałem informacji w internecie ale nie mogę nic znaleźć. Wiem tylko, że "mają być"...

Tę stronę powinienneś odwiedzać codziennie! http://www.pajacyk.pl/ 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 936 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22642
dzieki!! Nie moglas troche wczesniej napisac teraz to napewno zdaze w czwartek a taka mialem ochote na trening !!

"Bycie przygotowanym do wojny jest najlepszym sposobem zachowania pokoju"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 936 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22642
no i sa
a ja wiem ze od Kowala z warszawy ma podjechac 10 osob
a zawody to 27 marzec czyli sobota

"Bycie przygotowanym do wojny jest najlepszym sposobem zachowania pokoju"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zglosilo sie wiecej zawodnikow niz w tamtym roku???chodzi mi o walki a nie o dzieciakow???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 936 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22642
nie wiem ile sie osob zglosilo do tej pory ale w poniedzialek sprobuje sie czegos dowiedziec !!
MuayFan a ty chyba trenujesz o Kowala, bierzesz udzial w tych zawodach, jak tak to w jakiej wadze ???

"Bycie przygotowanym do wojny jest najlepszym sposobem zachowania pokoju"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1074 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19774
Właśnie chciałbym uzyskać jakieś konkretniejsze informacje, bo trenerowi się nie spieszy specjalnie. Mam startować ale nie wiem w jakiej kategorii. Ważę ok. 82kg obecnie...

Tę stronę powinienneś odwiedzać codziennie! http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mariusz007 u kogo cwiczysz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 936 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22642
Trenuje u Piotrka P.
MuayFan a co chcesz wiedziec, moge sie zawsze dowiedziec !! To juz znasz jednego przeciwnika !!
Lttiger a ty gdzie trenujesz i u kogo i bierzesz tez udzial w tych zawodach !!

"Bycie przygotowanym do wojny jest najlepszym sposobem zachowania pokoju"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1074 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19774
Chciałbym wiedzieć:
-coś na temat punktacji (co i jak) i zasad (słyszałem coś na temat wypchnięcia z maty i tego konsekwencji- utrata punktów/przegrana?);
-wymaganych badań lekarskich (czy muszą być od lekarza sportowego);
-jakie są kategorie wagowe;
-jakie są twoje słabe strony ??

Tę stronę powinienneś odwiedzać codziennie! http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 936 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22642
Nie powiem ci dokładnie bo sam nie wiem, a wiec:
jesli chodzi o punktacje to jak wykonasz rzut i stoisz to 2 lub 3 punkty (nie pamietam dokladnie ale stawiam na 3) jak sie przewrocicie obydwoje to 1 punkt. Beda 2 rundy a jak rems to 3 runda bedzie. Jest glowny sedzia na macie i 2 lub 3 bocznych (nie pamietam dokladnie) po rundzie jest wskazanie to wygral i tak dalej.
Jesli chodzi o wypchniecia to ich nie bedzie bo tluczemy sie na ringu wiec nie bedzie gdzie uciekac

Badania trza miec bo organizatorzy musza sie zabezpieczyc a czy musisz miec koniecznie od lekarza sportowego to nie wiem !!

Jesli chodzi o wage to my startujemy w 80-85 kg, a reszta mnie nie interesowala wiec nie wiem.

he, he a moje slabe strony to ja nie mam, jestem juz na takim stopniu zaawansowanym ze terraz trenuje zabijanie wzrokiem - wiec trza sie bac

"Bycie przygotowanym do wojny jest najlepszym sposobem zachowania pokoju"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1074 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19774
luz, zastanawiałem się jeszcze nad takimi sprawami:
-czy wystarczy zaświadczenie od zwykłego lekarza, czy potrzebne jest badanie specjalistyczne (od lek. sportowego)
-jaka jest punktacja za uderzenia;
-co trzeba mieć ze sobą (jaki sprzęt);

Co do ringu to mi to pasuje, więc się nawet cieszę. A co do kat, wagowych- to jutro będę musiał ustalić z trenerem czy nie zbijać wagi do 80kg. W sumie 2kg to nie dużo. Ale z chęcią bym powalczył z kimś z forum Z tym, że jest u nas sporo osób właśnie o tej wadze i będziemy się musieli jakoś rozsądnie podzielić (kto do 80, kto do 85) bo nie chciałbym na kumla wpaść w pierwszej walce...

Tę stronę powinienneś odwiedzać codziennie! http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mariusz007 - ja juz jestem na "emeryturze".....trenowalem 10 lat kyoka a na skarpie mialem swoja sekcje....wiec jedynie biernie moge uczestniczyc...chociaz powalczylo by sie:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Seminarium ?!

Następny temat

jak zwiększyć dynamike nóg w boksie

WHEY premium