SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzut z koła - Spam Sportów Zespołowych

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34597 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434079
nie, nie myślę, że on się tu jeszcze pojawi chwila i idę w kime

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
ja tez ,jeszcze cos bym wszamał
widziałes motorniczego na urlopie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34597 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434079
nie miałem okazji

i nie mam w zwyczaju opychać się na noc

Zmieniony przez - wikt w dniu 2010-02-19 00:11:14

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
obadaj



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34597 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434079
rano, teraz mi się już nie chce

Widziałeś? Adam najlepszy na treningach

Zmieniony przez - wikt w dniu 2010-02-19 00:13:09

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836



part 2

ty leniu!!,a kto mówi o opychaniu??,pewnie Ammann bez tych zapiec swoich skakał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34597 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434079
Nie skakał wcale Coraz bardziej widzę media nagłaśniają tą sprawę Ammanna, kto wie co to jeszcze z tego wyniknie

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48576
Poszedłem do wydziału komunikacji szczęśliwy,że sobie przerejestruje autko i wtedy się zaczęło.Kobieta mówi mi ,że nie może zarejestrować po w dowodzie rejestracyjnym są błędy.Nie było wpisanej maksymalnej masy całkowitej,dopuszczalna była zła i masa własna 0kg .Mina mi zrzedła,ale otrzymałem polecenie,żeby udać się do obojętnie jakiej stacji diagnostycznej,żeby potwierdzili masy.Wkoorwiłem się i pojechałem do stacji.Serwisant potwierdził mi dane katalogowe z danymi z tabliczki znamionowej.60zł mnie to kosztowało.
Drugie podejście do WK.Poszedłem do innej kobiety,a ta mi mówi,że papier ze stacji to za mało i muszę jechać serwisu Toyoty z prośbą o potwierdzenie z jakimi masami wyjechał samochód z fabryki ewentualnie pojechać do Wawy,gdzie wydano poprzedni dowód .Pomyślałem sobie-no to serwis mnie skasuje.Pojechał,pogadałem z serwisantem,podzwonił po jakiś ludziach i powiedział mi,że mam się dowiadywać,czy jest już wyciąg z homologacji samochodu.Trwało to tydzień,ale papier dostałem i nic nie zapłaciłem za niego .
Po tym udałem się do WK żeby dostarczyć dokument.Aha,zapomniałem- wcześniej wypisała mi kobiecina miękki dowód z tymi błędnymi danymi na moją odpowiedzialność i pod warunkiem dostarczenia papierka z Toyoty.I teraz po wielu perturbacjach czekam na wydanie twardego dowodu...


Ale się koorva rozpisałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34597 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434079
Polskie urzędy

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
niee,wcale sie nie rozpisałeś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sportowcy z protezami

Następny temat

Paintball Laserowy w centrum Gdańska!!!

WHEY premium