SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ryan Bader ujawnił, że jego menadżer i Bellator zapytali UFC o walkę z Danielem Cormierem

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2605 Napisanych postów 15178 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 295786

Bellator // Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Ryan Bader ujawnił, że jego menadżer i Bellator zapytali UFC o walkę z Danielem Cormierem

Kiedy Ryan Bader był w UFC, Daniel Cormier określił walkę z nim najłatwiejszą walką w wadze półciężkiej. Jednak do tej walk nigdy się nie doszło, a Darth postanowił po odejściu z UFC dołączyć do Bellatora.

Mimo że Ryan Bader jest w Bellatorze, nadal chce tej walki i ujawnił, że wraz ze swoimi menadżerami zwrócił się do UFC o możliwość zorganizowania walki z Danielem Cormierem. Nawet szef Bellatora, Scott Coker jest otwarty na współpracę z UFC.

Ryan Bader
"Wiesz, na czym stoję jeśli chodzi o walkę z Cormierem, chciałem tej walki od zawsze. Próbowaliśmy zorganizować walkę z Cormierem współorganizowaną przez dwie organizacje, podwójny mistrz kontra podwójny mistrz. Chcieliśmy sprawdzić, czy jest jakieś zainteresowanie taką współpracą między organizacjami. Prawdopodobnie nigdy do tego nie dojdzie, ale nigdy nie wiadomo. Zdarzało się to już wcześniej w boksie, jednak nie widzę, żeby UFC chciało zrobić to z Bellatorem, ale nigdy nie wiadomo".


Chociaż jest to walka, której chciał Ryan Bader, mówi, że kiedy jego menadżer skontaktował się z UFC, rozmowa została dość szybko ucięta.

Ryan Bader
"Mój menedżer ma kontakt z obiema organizacjami i rzucił ten pomysł. Nie sądzę, aby dyskusje zaszły daleko, ale jest to jedna z tych rzeczy, w których w końcu coś takiego się wydarzy. Nigdy nie wiadomo. To może zdarzyć się z naszym udziałem".


Na razie Ryan Bader ma bronić swojego tytułu w wadze ciężkiej w walce wieczoru gali Bellator 226, która odbędzie się 7 września. Jego rywalem w tym pojedynku będzie Cheick Kongo. Bader stwierdził, że jeśli pokona Francuza, zwycięstwo ugruntuje jego pozycję jako najlepszego zawodnika wagi ciężkiej na świecie. To samo mówi szef organizacji, Scott Coker.

Ryan Bader
„Wierzę, że jestem najlepszy. Jeśli w to nie wierzysz, to nie powinieneś uprawiać tego sportu. Wierzę, że jestem najlepszy na świecie. Wierzę, że zbliżając się do wagi ciężkiej, mogę w niej zabłysnąć. Tam czuję się najlepiej, jeśli chodzi o bycie zwinnym, szybkość, kardio, wszystkie te rzeczy, a oprócz tego mam siłę. Miło było również zdobyć to uznanie. Teraz muszę tylko iść tam i dalej to udowadniać".
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 4943 Napisanych postów 43548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 348488
Wcale UFC się nie dziwię, że nie jest zainteresowane. Jednak najlepsza organizacja ma do stracenia tron w tej rywalizacji. Bellator gdy przegra po prostu dalej będzie drugą organizacją na świecie i nic się dla niej nie zmieni
2

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oleksandr Usyk i Tyrone Spong zmierzą się w wadze ciężkiej w Chicago w październiku

aerofull