SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rower magnetyczny

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Witam,

Kupiłem taki rowerek, jak myślicie posłuży? W sumie nigdy nie miałem styczności z rowerkami magnetycznymi.

http://www.bodysculpture.pl/produkty/sprzet-fitness/rowery/produkt/article/rower-magnetyczny-bc-1700.html

Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
Mam mieszane uczucia co do tego typu modeli.. mam prawie identyczny i plusem jest to, że trochę cichszy i nic się nie psuje + regulacja jest lepsza niż w standardowych stacjonarnych rowerach tej klasy..

ale minusy
- zrobiony g****litu
- dziadowskie paski do zaczepienia stop, bo inaczej to nazwać to świętokradztwo. Po 2 miesiącach obcięte bo naprawdę przeszkadzały.
- Regulacja wysokości siodełka jest za mała... dali by te kilkanaście centymetrów więcej bo nawet na najwyższym poziomie jest za niskie...

Jeśli chcesz tego używać jako czegoś do rozgrzewki lub lubisz tego rodzaju ćwiczenie to jest to sprzęt dla Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Mówisz, że za niski jest? Bo mam 185cm wzrostu...

Będę go używał do kręcenia aerobów.

Z drugiej strony nie mogę narzekać z tego względu, że kupiłem go 70% taniej. Cena w sklepie 450zł, a mnie kosztował 150zł(nówka oczywiście).

Myślę, że będę zadowolony póki co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
No to pewnie będzie za niski. Tzn. nie za dużo ale twórcy chyba zakładają, że to sprzęt dla kobitek:).

Jak nie chcesz biegać to ten rowerek faktycznie może dać rezultaty ale nie spodziewałbym się wielkich cudów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
To ma być tylko uzupełnienie treningów siłowych. Jeżeli miałbym go kupić za 450 zł, to na pewno tego bym nie zrobił, a za 150 zł każdy by wziął tym bardziej, że nówka.

Co do siodełka, jak paczka przyjdzie to zobaczymy, chociaż wydaje mi się, że będzie na styk. W ostateczności dospawam rurkę i wydłużę siodełko.


Zmieniony przez - Piter_1988 w dniu 2012-09-15 12:21:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Rowerek dotarł już. Jestem naprawdę bardzo zadowolony! Plastiki rzeczywiście są delikatne, ale sam mechanizm wygląda na dość trwały. Jeżeli chodzi o siedzenie to jest na styk, więc na razie nie będę nic z nim kombinował. 4kg koło naprawdę daję radę, zresztą dużo idzie magnesem, który jeszcze można podregulować, żeby generował jeszcze większy opór. Do kręcenia aero w domu jak znalazł. Nawet nie wiedziałem, że rowery magnetyczne mają tak prostą konstrukcję i jeszcze prostszą zasadę działania, w sumie nie ma co się psuć. Jestem zadowlony z zakupu, więc polecam!

Zmieniony przez - Piter_1988 w dniu 2012-09-22 13:42:42
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pakwoanie do kosza. (wsady)

Następny temat

Kolce 200-400m maxcaty 3 vs g5

WHEY premium