SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rolls Gracie - legenda

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 310 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13521
bwahaha tzn odklepal gilotyne, ktorej jush nie mogl z bolu wytrzymac a gdy sedzia nie zauwazyl postanowil jednak walczyc dalej i sie nie poddawac .. spoko ... brawo ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Ciężko wyczuć czy on odklepywał czy sobie ot tak klepał royca;) dużo rzeczy Saku robił ...rozbierał go itp) Fajne miny z resztą walił




Pozdrawiam

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Turkish-widziales wogole walke?A moze nie rozumiesz tego co ogladasz??
Saku odklepal w stojce,sedzia nie zareagowal i Royce chcial zejsc z Saku na glebe-wtedy popelnil blad i Saku wyszedl mu z gilotyny.
Dla osob takich jak Turkish gilotyna jest o wiele skuteczniejsza na ziemi.


Ezop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 310 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13521
tak widzialem ta walke, czytalem tesh wywiad z roycem, ktory sam przyznawal ze JEGO ZDANIEM saku nie klepal ... ale jak widac nadal znajduja sie tacy, ktorzy twierdza innaczej no coz ;)

bwahaha nie unos sie tak i naprawde daruj sobie tego doszkalania mnie przez internet ... w jednym i drugim przypadku poprostu nie warto ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie unosze sie.Moglbys sobie darowac te bwhahaa czy cos takiego.Chetnie przeczytam ten wywiad z Roycem,bo ja tez czytalem wywiad z nim po walce i nic o klepaniu nie mowil.Podaj namiar na ten wywiad (o ile istnieje :) )
Ten o ktorym ja mowie jest na stronie Hasta-przynajmniej z rok temu byl.
Czlowiek powinien uczyc sie caly czas(takze przez net),bo tylko tak moze sie rozwijac.

Ezop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 310 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13521
heh naprawde nie mam zamiaru przekonywac Cie do swoich racji ... zapewniam Cie, ze ow wywiad jest, istnieje, jezeli tak bardzo Tobie na tym zalezy poszukaj ...

co do bwahahah ... naprawde, mam jush dosc ludzi, ktorzy w "przesmiewczy" sposob typu twoj --> "dla takich ludzi jak turkish gilotyna (...)" probuja cos udowodnic ... zatem prosze, zostaw swe cenne rady dla siebie lub ludzi, ktorzy o nie prosza, z teoria, ktora posiadam naprawde bardzo dobrze sobie radze i nie potrzebuje virtualnych treningow ...

na koniec wraz z ostatnio bardzo popularnym powiedzeniem :

Arguing over internet is like winning Special Olympics. Even if you win, you're still retarded. ---> z mojej strony EOT, naprawde nie warto zasmiecac tego topic'u ...

narazie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1046
obejrzalem highlight z walki Royce-Saku po raz kolejny. I jest faktem, ze Royce sie nie popisal- nieraz zostal wrecz przez Saku upokorzony i osmieszony, ale... Pod koniec 2 rundy Saku wpadl w gilotyne i klepal - ja nie wiem czy klepal bo mial dobry nastroj i jest jajcarzem, czy sobie wybijal rytm ulubionej piosenki - wiem, ze w tej formule klepanie = poddanie. Ale jak widac ciezko jest wywalczyc Royce'owi sprawiedliwosc jak walczy w Japonii przeciwko czolowym Japonczykom.

pozd
WiRAHA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Turkish-sprawdz kto zaczal pisac w sposob przesmiewczy w tym topicu! To byl nikt inny tylko ty. Jezeli bedziesz mial kiedys namiar na ten wywiad to wrzuc go w ten temat. Forum jest do tego aby wymieniac opinie,wiec niezbyt wiem o co Ci chodzi z ta paraolimpiada,ale w zasadzie to niewazne.

Wiraha-z ust mi wyjales to z tym klepaniem. Klepiesz-znaczy sie poddajesz. I nie wazne dlaczego klepales.
A Saku oczywiscie dominowal w tej walce,co nie zmienia faktu ze powinien ja przegrac w 2 rundzie.

Ezop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
UG:Czy możesz przedstawić nam swoja wersje z klepnieciem Sakaruby kiedy znalzał sie w gilotynie?
To był kontrowersyjny temat który był dość czesto poruszany i chcielibyśmy usłyszeć jak to wyglądał
z twojej strony.

RG:Nie moge tego ocenić. Nie czułem żeby odklepał, mój narożnik tego nie widział. Ale rozumiem i
widziałem klepnięcie na nieprzemonotowanej wersji nagrania z walki.

fragment wywiadu z Roycem (vhyba na forum underground)

źródło:by Kain
http://www.roycegracie.sfd.pl/all.htm
undrground

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki Paabloo.W sumie wypowiedz Royca niewiele wyjasnia,poza tym ze on nie czul klepania,ale widzial je na tasmie.Jak dla mnie sedzia powinien przerwac walke.

Ezop
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uderzyć kobietę

Następny temat

Potrzebuje informacji tajbox

WHEY premium