SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Raw Iron - The making of Pumping Iron

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Witam, nie wie ktoś skąd wziąć napisy do filmu "Raw Iron - The making of Pumping Iron", nigdzie nie mogę znależć, nie wiem czy w ogóle są Jak ktoś posiada napisy lub wie skąd je pobrać to proszę o odpowiedź

z góry dzięki i pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 626
te napisy wyżej są do całego filmu Arnold Schwarzenegger - Pumping Iron (25th Anniversary Special Edition), jeśli ktoś ma osobno "Pumping Iron" i "Raw Iron - The Making Of Pumping Iron" to do tego drugiego możecie sobie pobrać napisy z NAPI PROJEKT, poprawiłem i dodałem do bazy NAPI PROJEKT, pozdrawiam.

Zmieniony przez - Afej w dniu 2010-09-02 23:48:24

masa, siła, rzeźba...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
Ja tez szukam napisow..kto ma ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
A skad film sciagnac?

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
z rapida? czy to ten film o pumping iron z udziałem bohaterów tego filmu z dzisiejszych czasów? jeśli tak to linki wiem gdzie są ale napisy, przeba angielski umieć

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
To jest film nakręcony na 25 rocznice wydania "PUMPING IRON", do tego niestety chyba nie zrobiono napisów;/ przynajmniej nigdzie znaleźć nie mogę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
ale sam film z.a.j.e.b.i.s.t.y Lou jak wygląda kozacko! być takim wysokim i mieć taką łapę i mase! (swoją drogą patrzcie jak wogóle się postarzał, bardzo mało wprzeciwoeństwie do innych)

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Ma ktoś może zdjęcia Lou ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Jak ktoś chce zassać film to tutaj link to torrenta:
http://isohunt.com/torrents/?ihq=raw iron making of pumping
Tutaj jest galeria Lou Ferrigno dla zainteresowanych:
https://www.sfd.pl/GALERIA_MŁODEGO_LOU_FERRIGNO-t348654.html
https://www.sfd.pl/Lou_Ferrigno_Galeria-t275994.html

Jutro obejrzę sobie film, bez napisów ale trudno jakoś dam radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
daje zrzuty tego filmu... no kochani doznacie szoku po PORÓWNANIU pierwszych dwóch zdjęć!

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926


1977

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926


i współcześnie

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kupno sprzetu w Lodzi

Następny temat

rapidshare zablokowany

WHEY premium