SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RENTA DLA SŁABOWIDZĄCYCH ODPISZCIE PROSZE

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Rozumiem. Ale takiej informacji nie udziela okulista bądź zakład optyczny? Taka informacja nie będzie rzetelna? Chyba, że masz na myśli kupno okularów na bazarze czy w markecie...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
Ten zakład robił juz dla mamy okulary,specjalne ,,niby wąskie'' szkła (które i tak były bardzo grube) a same okulary 800zł więc myslałem ze warto spytac na forum czy takie okulary są wykonalne a pózniej jezdzic po osrodkach we większyc miastach i próbowac je kupic,a pozatym oprawki sie dobiera osobiscie prawda

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Pewnie, że można

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
Dziękuje Ci Krzykacz,i innym również za udzielenie sie.Bardzo mi zalezy na zdrowiu mamy bardziej niz jej samej.THX:)pozdro dla Was:)

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Poszukaj również w sieci for tematycznych dotyczących okulistyki/optyki. Może tam prędzej otrzymasz pewne wskazówki/rady.

Zmieniony przez - krzykacz w dniu 2007-11-19 18:57:25

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

krew z nosa

Następny temat

Przepuklina mam ją już 7 lat!!!

WHEY premium