SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potowki!! Prosze o porade!!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich serdecznie i od razu zwracam sie z goraca prosba!!
A mianowicie wlasnie dzisiaj skonczylem prace:biedny student-czyli ja, potrzebowal kasy zeby poszalec sobie troche w wakacje i miec cos z zycia jeszcze :), i poszedl pracowac na budowe( w odroznieniu np. od rozdawania ulotek mozna pare groszy zarobic).Pracowalem rozwny miesiac,w syfie, brudzie, kurzu itp, praca byla caly czas "pod chmurka" wiec bylo dosyc goraco, a poniewaz pracowalem dosyc ciezko fizycznie-pocilem sie przy tym nieznosnie.No i wlasnie w wyniku tego wszystkiego moje cale niemalze czolo pokrylo sie stadem czerwonych wypryskow,a czesci z nich po jakims czasie pojawiaja sie biale-ropne zakonczenia..bleh normalnie.Dodam jeszcze, ze nigdy, ale to przenigdy nie mialem problemow z pryszczami, tradzikiem czy innym paskudztwami, dlatego tez jest to dla mnie niemalze traumatyczne przezycie :/.Z tego co wywnioskowalem te sku.... na moim czole to potowki, jednak poniewaz, jak juz wspomnialem, jestem prawiczkiem w tychze pryszczowopodobnych sprawach zwracam do was towarzysze o JAK NAJSZYBSZA POMOC!!!.Czy to napewno sa potowki, jak z nimi szybko i skutecznie wygrac.
Pozdrawiam i czekam na odzew!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
jakaś reakcja alergiczna plus zaczopowane ujścia gruczołów potowych. myj dokładnie twarz i kup sobie maseczkę żelową Ziaja (3-4 zeta, nakładasz na facjatę czekasz 10 minut i zmywasz) podejrzewam że szybko ci zlezą
1

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wielkie dzieki!!Polecial by sogacz gdyby mogl(abonament :/ ).
Czekam na dalsze porady.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aeroby po przepuklinie

Następny temat

swędzi mnie skóra...:(

WHEY premium