SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RATUJCIE CHŁOPAKI !!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 343 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2224
Taka sprawa...

W poniedziałek wypad na Rodos i akurat w ten sam dzień zaczynam odblok...

problem jest tego rodzaju że wywaliłem clomid z opakowania oryginalnego do jakiegoś zasraństwa...

i jak to teraz przez bramke na lotnisku ?? Strzepią mnie, znajdą jakieś tabletki to od razu na glebe i pare kółek za wakacje pójdzie sie sypać...

mówcie co mam robić...

Zmieniony przez - sqrwiel_ik w dniu 2010-07-22 09:11:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
jas przewiozlem kilka paczek hcg kilka fiolek strzykawki igly itd bez zadnego problemu , i kamagre w podrecznym ;-P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699789
przestań
nie panikuj ,do paru tabletek nikt nie będzie się przyczepiał
swoją drogą robić odblok na wczasy to nie ciekawy pomysł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spokojnie bierze clom ze sobą. Jak flex napisał za pare tabletek nie będą sobie głowy zawracać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wrzuc do bagazu glownego w jakies opakowanie plastikowe po czym innym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w żywe bierz tablety ze sobą , albo weź jakies tabsy na komary i wrzuc tam clomid , czy też jakiś aspargin i tam doyep inne pixy , chyba bedzie ok . Osobiscie ja bym sie nie trząsł bo najciemniej pod latarnią

wbij z dychą paproci w kieszeni na komende w celu przebadania sie alkomatem to jest wyczyn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2652
wez otwarte opakowanie i pokaz im ze to jest clomid ze trenujesz i ze to jest ci potrzebne po cyklu a kuzyn mlodszy ci z opakowania tabletki wycisnol. maly bajer i klopotu nie ma ;p

Pepsko jest taki typ co mial przypal za ganje szedl na podpis na komende i mial przy sobie polowke i go przeryli i przypal zwala byla chyba z rok z niego ;p

Zmieniony przez - swiatas20 w dniu 2010-07-22 09:26:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
swiatas jak masz dozór to juz inna bajka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 343 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2224
co wy se jaja robicie... i czemu oni mają łyknąć że to clomid a nie skoncentrowane grzyby albo xtc

opakowania wypierdzieliłem

w dupe... czemu ja zawsze musze mieć takie przygody

a załóżmy najgorsze... 2 tygodnie bez testa i bez clomidu... co sie może stać ze mną ??



Zmieniony przez - sqrwiel_ik w dniu 2010-07-22 09:41:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2652
Znikniesz z mapy :D. nie no powaznie to zalezy jesli jedziesz odpoczywac to cos tam sie stanie ale raczej nie duzo. co do clomidu nikt jaj sobie nie robi tylko powaznie mowimy. no chyba raczej zaden delikwent nie podejdzie do straznikow i sie pucnie do tabletek nie ? bo zawsze mozesz podejsc i mu wyjasnic i pokazac te tabsy? troche glowa rusz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pytanie powinno być nie: "co może się stać ze mną" a " jak długo może mi nie stać"

Twoje życie łóżkowe będzie polegało wyłącznie na spaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1619 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15506
Pamietaj im bardziej bedziesz chowal tabsy w dziwnych miejscach tym bardziej jak znajda sie pryz***ia miej normalnie w opakowaniu od aspirynie paracetamolu cos co jest dostepne na calym swiecie i nazwe moga znac proste niech lezy z innymi witaminami np i po klopocie.

Gdy ty się op*****lasz ktoś inny trenuje(koksuje) zeby skopać ci Dupe

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HCG

Następny temat

ułożenie cyklu

WHEY premium