SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rękawiczki

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3593

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3841
Polecam rękawice Harbinger #143 ja je kupiłem za 65 zł, 3 miesiące i nic im nie jest, bardzo dobrze się trzymają.


I właśnie nie kupuj rękawiczek z usztywnieniem nadgarstka.

Zmieniony przez - gryzlyyy w dniu 2013-01-31 19:29:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
W ogóle nie kupujcie ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3841
A co Ci przeszkadza, że ktoś nie chce mieć odcisków i chce kupić sobie rękawiczki. Ja też nie mam zamiaru mieć tak bardziej zniszczonych dłoni przez odciski, niż mam bez odcisków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
A co Ci przeszkadza, że ktoś odradza rękawiczki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3841
Bo Ty nie wiedzieć czemu właśnie mu bez jakiegokolwiek sensownego argumentu je odradzasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Pogarszanie chwytu to nie jest sensowny argument? Widziałeś, żeby ktokolwiek robił mc w rękawiczkach?>


Będziesz dźwigał w mc 3 x tyle co obecnie, to zrozumiesz

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2013-01-31 19:55:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3841
ale na razie tyle nie dźwigam i nie zmierzam do tego bo nie będę próbował max`a. Mi jakoś w chwycie rękawce nie przeszkadzają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Bo podnosisz damskie ciężary, jeśli to 70 kg w profilu (domyślam się że na serie) jest prawdziwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3841
tak 70kg w ostatniej serii. Każdy od czegoś zaczyna więc nie wiem w czym problem. Jak na 4 miesiące ćwiczeń widzę progres bo w wynikach na ławeczce podskoczyłem o 25 kg i jestem z siebie dumny.

Nie wiem co mi da za satysfakcję, że założę na sztangę 110kg ( bo tyle na razie mam) i raz zrobię tym martwy. Wolę ćwiczyć mniejszymi ciężarami a dokładniej, a w przypadku martwego bezpieczniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Masz problemy z ego kolego...

Zachęcając ludzi do kupowania rękawiczek posłużyłeś się argumentem anegdotycznym, to znaczy swoim przykładem i tym jak Ci się fajnie ćwiczy w rękawiczkach. Nie komentuję Twoich wyników, tylko tego, że jesteś za cienki w uszach żeby mieć jakiekolwiek doświadczenie treningowe i punkt odniesienia do tego jak rękawiczki wpływają na chwyt. Tylko tyle i aż tyle.

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kulturystyka bez koksu -jak sie ma naprawde

Następny temat

Zakup ławki i stojaków , proszę o pomoc

WHEY premium