SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka bez koksu -jak sie ma naprawde

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Antos098 z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 250 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2567
Zakladam temat gdyz nurtuje mnie pytanie :Czy "naturalni kulturysci" naprawde nie koksuja?

Wydaje mi sie ze są tacy ktorzy naprawde nie koksuja i wygrywaja lecz wiekszosc wyjadaczy ktora wygrywa- koksuje

Niektorzy uwazaja ze PH to nie sterydy i gadaja ze sa czysci-smiech na sali

Moze "naturalna kulturystyka " to kolejna propaganda "naturalnosci " ktora ma zachecic do kupowania masowej ilosci odzywek czytaj kreatyna aminkwasy,bialko,gainery,zma i inne ??

Odciagajac przy tym od sterydow ...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6513 Napisanych postów 36017 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679654
Trochę nie do tego działu temat.

Ale dziś nie ma wyczynowego sportu bez ingerencji lekarzy i nowoczesnej farmakologii. Śmieszyło mnie zaj**oście jak w mediach linczowali Armstronga - jako koksiarza i oszusta. Ale on ku...wa sam sobie tego EPO i transfuzji nie robił, tylko robili to lekarze teamu w którym startował. Poza tym nie wygrywał zawodów z przewagą godziny tylko sekund więc ci kolejni w peletonie walili to samo bez żadnych ogródek a teraz jeszcze sami potrafią pluć na Armstronga i udawać że oni są z nnej bajki.

A co do kulturystyki to myslę że w kulturystyce klasycznej da się spokojnie przygotować formę bez towaru. Limity wagowa dają tę szansę. Nie wiem tylko czy będzie to forma na zwycięstwo np w mistrzostwach Świata. Wiem natomiast że mnóstwo ludzi ma niesamowite predyspozycje do np sportów siłowych czy tez właśnie sylwetkowych. I żeby coś osiągnąć wystarczy im 1/10 wysiłków i pracy jaka musiałby włożyc jakiś przeciętniak.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do osób startujących w zawodach uważam , że nie ma takich co lecą na czysto. Ale to tylko moje zdanie, a prawdy nigdy się nie dowiemy;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1604 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14259
doping jest teraz w prawie każdej dziedzinie sportu bez tego nie ma możliwości konkurowania z innymi którzy się nie szczypią i biorą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6513 Napisanych postów 36017 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679654
A wszystko to nakręca kasa-sponsorzy i media które mają straszne ciśnienie na wyniki, rekordy, zwycięstwa, a w kulturystyce na niewyobrażalne wręcz przerosty mięśni.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 839 Wiek 1 rok Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 56303
Czytałem ostatnio o naturalnej kulturystyce, są federacje w których zawodnicy rzekomo są naturalni np: ABA, PNBA, INBA, czy nawet bardzo wielkie zawody musclemania na której zawodnicy to potężne byki. W tych federacjach podobno mają niezapowiedziane badania na doping, i czy stosowali doping nawet chyba do 5 lat wstecz, lecz np MR.Olympia natural ma ponad 40 lat, i słyszałem, że tacy zawodnicy koksują ile wlezie, rozj**u*ą sobie genetyke, później odstawiają doping i są "natural" ,ale to tylko pogłoski, napewno jest na tych zawodach sporo naturali :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 415 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3732
Osobiście nie wierzę, że ktoś startujący w profesjonalnych zawodach nie bierze lub nie brał, to jest po prostu nie do zrobienia, a może i jest, ale na pewno tylko przez garstkę ludzi, którzy zostali obdarzeni fantastyczną genetyką, trzymają dietę, nie piją wcale, nie mają dziewczyn, idą spać o 8

a tak na poważnie, jak to się ma mieć na prawdę ?

TO KAŻDEGO OSOBISTA SPRAWA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 250 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2567
Trzeba sie wczuc w kulturystyka naturalna. Jestem przykladowo zawodnikiem. Startuje ,nigdy nie biorąc koksów ... Przegralem z typem który koksował na bank lecz nie wykryli tego. Co w tedy robie? Zadowalam sie 2gim miejscem czy koksuje? Sprawa indywidualna

Koksu nie uznaje za cudowna formule która sama działa i daje medale lecz moge sie tylko domyslac ze daje niesamowite efekty.
Jest propagowany "zdrowy " tryb zycia bez koksu lecz skad ta stronniczosc ze koks jest tak mocno zly skoro wytworzyl sie 2 nurt . Niedlugo bedzie trzeci typ zawodów: Zawody kulturystyki bez odzywek! Lecz tego raczej sie nie zrobi bo kto bedzie sponsorował te zawody?
"My nie idziemy na skróty bo nie koksujemy i jestesmy natural"
Droga na skróty nazwal bym typow ktorzy koksuja a startuja w naturalnej kulturystyce bo to juz jest oszukiwanie pod kazdym wzgledem.

A moze zawody kulturystyki veganów sponsorowane przez hortex albo zawody mr mc donald propagujacy ze fast food nie dziala zle na forme
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16 latek jest dobrze;p?

Następny temat

Rękawiczki

WHEY premium