SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o wyciag -piwnica

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 738
Witam planuje w tym miesiacu zakup wyciagu.Mój staż to jakies 14 miesiecy do tej pory nie cwiczyłem na wyciagu jeszcze nigdy.Pora wstawić do mojej piwnicy wyciąg.bede miał jakies 400zł choc im taniej tym lepiej.Jaki wyciag byscie mi polecili??Bardzo zależy mi na waszych opiniach ,tak jak mówiłem wczesniej nie cwiczyłęm na wyciagu.Dodam ze zalezy mi na wyciagu do sciany dolny i górny.

Ju Jitsu Ruda Śląska
www.jujitsu-rudaslaska.za.pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5307
Górny i dolny powiadasz? No to najlepsza oferta
http://www.marbo-sport.pl/marbo-home-wyciag-do-sciany-w001.html 

Zmieniony przez - XenoreQ w dniu 2012-09-01 18:10:46

Szaleństwem jest robienie w kółko tej samej rzeczy i oczekiwanie różnych rezultatów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 738
A co myslicie o siedzisku starczy podłożyć ławke czy raczej kupić siedziskiem.Niechciałbym kupywać jak da rade postawić ławke.

Ju Jitsu Ruda Śląska
www.jujitsu-rudaslaska.za.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 738
Mógłby ktos sie jeszcze wypowiedzieć w moim temacie.Zalezy mi na kupnie dobrego wyciagu zebym z niego zadowolony.Zapewne macie wyciagi w swoich siłowniach i możecie sie wypowiedzieć co jest dobre i spełnia swoje zadania.

Ju Jitsu Ruda Śląska
www.jujitsu-rudaslaska.za.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 572 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5846
Witam do tej kwoty polecał bym się zdecydować na wyciąg na prowadnicach

2012 Wyciąg do ściany na 2 prowadnicach MS-W003
http://www.marbo-sport.pl/marbo-semi-pro-wyciag-do-sciany-na-2-prowadnicach-w003.html

pod taki wyciąg można podstawić ławkę wielofunkcyjną z blokadą do ud lub można zdecydować się na siedzisko do wyciągu
http://www.marbo-sport.pl/marbo-semi-pro-siedzisko-do-wyciagu-a005.html

pozdrawiam i polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 738
Możecie mi powiedzieć dlaczego akurat wyciag na prowadnicach jest o wiele droższe.Jak są zalety takiego wyciągu MS-W003

Ju Jitsu Ruda Śląska
www.jujitsu-rudaslaska.za.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 572 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5846
Większa cena spowodowana jest tym że model MS-W003 wykonany jest z grubszego profilu oraz posiada prowadnicę dzięki której wyciąg chodzi bardzo cicho i płynnie

wyciąg MH-W001 też będzie bardzo dobrym wyborem,jednak jeśli miał bym do przeznaczenia na wyciąg 400 zł wybrał bym droższą wersję


Zmieniony przez - MS-Andrzej w dniu 2012-09-03 23:47:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTANIE DO PRACOWNIKOW MARBO 2

Następny temat

drazek rabat

WHEY premium