SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie, Oxa, APM

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 250

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 415
Witam Panów! Zakładając czysto hipotetycznie że mam 100% legit Oxe z APM... Czego mogę się spodziewać? Ile jest oxy w oxsie? Mam juz dość rozj***** stawy, nie chcę tykać się winka. Z góry dziękuję. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94453 Napisanych postów 364384 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668977
Ankieta działu
A o firmy pytaj tutaj
https://www.sfd.pl/PL_Realia__czyli_co_warto_brać-t1185335.html 

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 415
WIEK:30 WAGA:89 . WZROST:180 WYMIARY: -biceps:45,5 klatka:124 udo: 63 -talia:83 STAŻ NA SIŁOWNI: ponad 10lat 6. DIETA Keto. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: enan solo 25e5d 8. TRENING: 5x tyg siłownia 9. CEL CYKLU: suchy mięsień, siła 10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: miesiąc od zakończenia 11. POZIOM BF%: 12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): mezo, dobra sylwetka, brak tendencji 13. STAN ZDROWIA: dobry 14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak 15. PPM (podstawowa przemiana materii): 16. WYNIKI SIŁOWE: -klata: -martwy ciąg: -przysiad:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94453 Napisanych postów 364384 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668977
Chcesz oxe solo lecieć?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 415
Oxa plus Enan 250e5 bo wiem że oksa może zbić mocno testosteron. Pytanie tylko czy nie dostane z tego labu wina, a tego bym nie chciał, nawet w takiej proporcji 50 na 50 mnie to nie interesuje. Wiem tylko jedno że jest 100% legit. Pytanie tylko czy ten lab nie robi siepy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mk-677, asertin 50, niedoczynność tarczycy

Następny temat

Stosowanie SHRED STACK

WHEY premium