SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przypalone brwi:( co teraz?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 750 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2689
Prosze powiedzcie mi co teraz bedzie lekko końcówki mi sie przypaliły na brwiach boje sie że teraz bede wyglądał tragicznie...wczoraj odpalałem papierosa duży płomień i teraz mam doła:( a w dodatku jestem facetem i to nie wypada przycinać brwi napiszście coś...kurde wpadłem w konpleks
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1072 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13853
Idź do kosmetyczki żeby ci je wyrównała bo co innego możesz zrobić ?

Codziennie patrzysz w lustro i myślisz sobie ;moje łapy są za małe, muszę być większy, muszę poszerzyć plecy...Nie stoisz i nie czekasz, aż wszystko zmieni się samo. Ruszasz dupę i robisz coś w tym celu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
ale tak tuz nad powieka czy tak bardziej w srodku?
bo jak nad powieka to popros mame/siostre/koelzanke/dziewczyne/kosmetyczzke zeby
ci wyrownala
jezeli w srodku bardziej to ja i tak bym wyrwala te pare brwi bo one odrosna przeca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Przesadzasz Odrośnie, a jak zaczniesz się malować etc. to dopiero koledzy sobie pomyślą

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 750 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2689
po jakim czasie to odrośnie? i bedzie to większe? i kiedy przestanie rosnąć dalej....może troche przesadzam z tymi pytaniami ale to nie oja działka nie jestem kobietą więc pytam z ciekawości?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 750 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2689
i to z takiej gupoty:( idzie sie pochlastać:((((((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
rzuc palenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Na diecie wysokobiałkowej - odrośnie moment

No i j/w - rzuć palenie

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 750 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2689
jestem na diecie wysokobiałkowej heh...a po jakim czasie przestanie rosnąć ino bez żartów zartów prosze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Im więcej będziesz zadawał pytań w tej materii tym więcej będzie żartów
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Usunięty przez malutka_k za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4375

...Co wypijesz to wypocisz, Co Cię nie zabije to Cię wzmocni... i k****

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziwne uderzenie...

Następny temat

B. nietypowy problem:(

WHEY premium