SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowanie do rundy wiosennej

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2478
Witam , gram w piłkę i przez okres zimowy przygotowujemy się w klubie do rundy wiosennej , przez ten okres będziemy pracować na siłowni oraz będziemy odbywać treningi biegowe , tlenówki itd . Dodam że sam w domu staram się trenować 3x w tygodniu w weekend robię sobie wolne , jestem obecnie na redukcji i chciałbym się dowiedzieć jakie suplementy mogły by mi pomóc w jak najlepszym przegotowaniu się do sezonu. Myślałem nad zakupem białka żeby uzupełnić braki w diecie np jak po treningu nie będę miał apetytu na nic i bcaa , czy coś jeszcze polecacie? Do wydanie miałbym ok150zł
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2478
Ok , czyli mam kompletny zestawik , myślę ze dzięki niemu porządnie się przygotuje . Dzięki za pomoc . ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
Bialko i bcaa, jesli starczy witaminy i mineraly mozna jeszcze dorzucic i to wszystko
Z bialek z pozycji cena/jakosc sprawdz bialka sfd, ostrowitu
Bcaa activlab xtra, badz sfd


Zmieniony przez - jendker3 w dniu 2014-12-30 20:34:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2478
Ok , myślałem nad Bcaa od SFD w kapsułkach myślisz że będzie dobre? To samo z białkiem recenzje białka SFD są dobre , cenowy wychodzi bardzo dobrze wiec można zrobić większy zapas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
Bcaa od sfd sa w prochu, ktory ja osobiscie duzo bardziej wole od kaps.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2478
Ok ,a co do smaku możesz mi polecić bo chyba są 3 do wyboru i czy w środku jest miarka ? :D

Zmieniony przez - lenny w dniu 2014-12-30 20:45:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
beta alaniny spróbuj, może wspomóc wytrzymałość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2478
Dzięki za wszystkie odpowiedzi , możesz mi jeszcze powiedzieć czy te bcaa sfd ma miarke w opakowaniu?

Zmieniony przez - lenny w dniu 2014-12-30 20:56:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
Z tego co kojarze bcca sfd nie posiadaja miarki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2478
https://sklep.sfd.pl/SFD_PURE_BCAA-opis26882.html chodzi mi o to Bcaa a kapsułkach różni się dużo o tego w prochu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ceną :D
i to w kapsułach łatwiej dawkować niby, ale drożej wychodzi :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy! Nowości Na Rynku! Postanowienie Noworoczne..;)

Następny temat

potrzebny dobry monohydrat

WHEY premium