SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowanie do egzaminu wojskowego NSR

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Banan z działu Przygotowanie do zawodów.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78
Witam mam 22 lata i rozpocząlem 6 maja szkolenie przygotowawcze do sluzby wojskowej niedlugo mam egzaminy a mianowicie 24 lipca bd podchodzil do egzaminow z wfu. Na obecną chwile moje przygotowanie srednie a zostaly tylko 26 dni. Prosze was forumowicze o jakies porady lub plan ktory pomoze mi poprawic wyniki na dole napisze wam moje obecne wyniki i normy na ocene 5 bo tylko taka mnie interesuje :)

Podciaganie na drazku nachwytem : norma na 5 wynosi 12 podciagniec obecnie wykonuje ich od 8 do 10 raz udalo mi sie zrobic 12 ale z wielkim wysilkiem a na egzamin wolalbym byc przygotowany na 100 %

Brzuszki: na ocene 5 60 sklonow obecnie robie ich 55 czyli na ocene 4. Czy powinienem robic brzuszki codziennie czy co 2 dni ? I robic same sklony czy moze dodac jakia ciezar do tego lub jakies inne cwiczenia

Bieg wachadlowy 10x10m
Norma na 5 wynosi ponizej 30 s u mnie wychodzi roznie raz zaliczam na 4 raz na 5 w tym ze robie to na tartanie a niestety na egzaminie zdajemy to na sliskiej hali. Wystarcza same sprinty by to poprawic ?

Bieg na 3000m :
Na ocene 5 czas wynosi 13 min 50s moja srednia wynosi ok 14 30 czyli miedzy ocena 3/4 wychodzi mi to najslabiej ale z dnia na dzien jest co raz lepiej poniewaz z rana zawsze biegamy 2 km rozruchu porannego z tym ze wydaje mi sie za to zbyt malo. Czy powinienem dodatkowo robic bieg wieczorem ?

Moj staz treningowy wynosi 2 lata treningow mma na silowni cwicze tylko dodatkowo ok 3 lat. Waze 87 kg i mam 190 wzrostu. Dostepna mam silownie drazki i bierznie fo tego sprzet kwaterunkowy typu materace i stolki. Jak juz mowilem czasu jest niewiele a zalezy mi na bardzo dobrych wynikach. Nie wiem czy mam cwiczyc codziennie czy co dwa dni by sie regenerowac jakos ?Szukalem podobnych tematow ale nic konkretnego nie moglem znalezc. Z gory dziekuje za pomoc.

NO PAIN NO GAIN

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13224
Witam , temat nie związany z działem. Niestety nie mogę pomóc - szczególnie na odległość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78
Moze chociaz jakies wskazowki wszystko sie przyda szczegolnie chodzi o drazek i bieg :)

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78
Wiec pomoze ktos :)?

NO PAIN NO GAIN

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

10 miesięcy masy, czas na rzeźbę - od czego zacząć?

Następny temat

Problem z zakupem ławki

WHEY premium