SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przewodnik po sklepach z suplami - Gdańsk

temat działu:

Informator POMORSKI

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13080

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1312
Przewodnik po gdańskich sklepach z suplementami i odżywkami.

Wyobraźmy sobie pewną sytuację. Już nie długo rozpoczyna się sezon wakacyjny. Gdańsk zaleje fala turystów. Wśród nich będą również osoby uprawiające sporty. Ktoś taki leży na plaży i opala zbudowaną z trudem muskulaturę. Pora na porcje białka a w restauracji przy plaży nie ma miejsc, gdzieś trzeba kupić odzywkę albo chociaż batonika białkowo - węglowodanowego, ale taki delikwent niestety nie wie gdzie zakupić taki produkt.  Nie wie natomiast dlatego, że nie przeczytał tego przewodnika. ;)
Żarty żartami. Może komuś przyda się spis sklepów w Gdańsku. Każdy ze sklepów został przeze mnie opisany i sfotografowany dzięki uprzejmości właścicieli. W pierwszym „rzucie" prezentuję cztery znane mi sklepy, według następujących wytycznych:

Miejsce lokalizacji, adres
Oferowane marki produktów (firmy, których produkty dostaniemy w danym sklepie)
P.S. (parę słów ode mnie)

Resztę sklepów opisywał będę zgodnie z możliwościami czasowymi.
PROSZĘ NIE WPISYWAĆ SIĘ I NIE ROBIĆ NIEPOTRZEBNEGO SPAMU.
Dla osób chcących się wypowiedzieć założony jest temat: Gdańskie sklepy - spam.
Materiał ma charakter informacyjny.
Jeżeli znacie sklep który warto opisać, napiszcie w temacie Gdańskie sklepy - spam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1312
JEDYNECZKA

Miejsce lokalizacji, adres: Centrum Handlowe Manhattan, Al. Grunwaldzka 82/2,
box 23, drugie piętro, obok Kolportera

Produkty: MULTIPOWER, BIO ZONE, PUMP FOOD, POWER SYSTEM, HANSA X
SPORT, ENERGYBODY, CHAMP – produkty niemieckie
DYMATIZE, SAN, MAN, FIZOGEN, NUTRABOLICS, WEIDER, VPX (wywiórczo) – produkty USA
OLIMP (widziałem węgle, kre-alkalyn i hmb omega capsach - wywyiórczo)
Sprzęt bokserski i ubrania EVERLASTA, akcesoria MadMax

P.S. Bardzo miła obsługa i spory wybór produktów. Dużo odżywek niemieckich. Niektórych w życiu nie widziałem, ale spróbowałem i musze powiedzieć, że niektóre są całkiem, całkiem. Polecam białeczko Hanzy. Pojedyncze produktu różnych marek. Fajny, tani monohydrat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1312
c.d. JEDYNECZKA




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1312
Dwójeczka

Miejsce lokalizacji, adres: Fitness Shop, Podwale Grodzkie 1, Box 111, dokładnie rzecz biorąc pod Dworcem PKP 

Produkty: OLIMP, VITALMAX, BIOGENIX oraz produkty dystrybutora FITNESS AUTHORITY ( SIX STAR, MUSCLETECH, PVL, UNIVERSAL, PREMIUM NUTRITION)
Odzież MORDEXU i ANIMALA

P.S. Fachowa obsługa. Sprzedawca zna się na rzeczy. Pojedyncze produkty innych marek. Z Olimpu i Biogenixa jest raczej wszystko. Przy zakupach powyżej
100 pln 5 % rabatu. Przy dwóch stówkach już 10 % rabatu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1312
Trójeczka

Miejsce lokalizacji, adres: Trakt św. Wojciecha 22, dzieli pomieszczenie z Lombardem i wejście ze studiem tatuażu.

Produkty: MYOGENIX, BSN, PROTECH (białka), SYNTRAX, InterACTIVE

P.S. Mały sklepik, ale bardzo ciekawy asortyment. Produkty ze stanów. Fajne białaczka. Istnieje możliwość domówienia produktów. Mało sklepów ma takie produkty w ofercie, no chyba że SFD. ;)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1312
Czwórka

Miejsce lokalizacji, adres: Witamin-shop, Pasaż Królewski (obok LOTU), Wały Jagiellońskie 8
Produkty: Skoro Vitamin no to TREC, ULTIMATE NUTRITION.
OLIMP, ACTIVLAB, VITALMAX, MULTIPOWER, WEIDER oraz produkty dystrybutora FITNESS AUTHORITY ( SIX STAR, MUSCLETECH, PVL, UNIVERSAL, PREMIUM NUTRITION, ANIMAL, SPORTS ONE)

P.S. Sprzedawca zna się na rzeczy. Dobry, duży wybór produktów, no i oczywiście obok pizzeria.  Czyli dwoma słowami WSZYSTKO O.K..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1312
Swoje uwagi i ewentualne adresy prosze wpisywać w temacie Gdańskie sklepy - spam.
Za tydzien nastepna dawka sklepów ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1312
:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 15 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2765
Temat dawno nie odświeżany ;) Ja namierzyłem w moich okolicach dwa sklepy:

- Vitamin shop w Galerii Przymorze - kompletnie nie polecam, sprzedaje babka (nic nie ćwiczy), która nic nie ogarnia :D Asortyment standardowy jak to w sieci Vitamin - shop

- Sklep z odżywkami przy stacji SKM PRZYMORZE, po prawej stronie jest ROZI (chyba każdy wie gdzie to ;P)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fo STS
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 215
Sklep z odżywkami przy stacji SKM Przymorze nazywa się: VitaminExpert. Fachowa obsługa do 10 czerwca jest prmocja( dla forumowiczów ) -10% na WSZYSTKIE SUPLE !!!! Serdecznie zapraszam a co do zdjęc sklepu to myślę że wstawi je autor tematu
Pozdrawiam. Więcej dowiecie sie pisząc do mnie na PW
Pozdrawiam
1

Ciągły trening W Drodze do Chwały, Świat Jest Zbyt Duży Ażeby Byc Małym
www.sts-sports.pl
www.vitaminexpert.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1376
Mogę polecić :

Miejsce pierwsze zdecydowanie Vitamin-Shop
Gdańsk

ul. Grunwaldzka 87/91 (przy skrzyżowaniu koło Mahattanu)

e-mail: [email protected]

godziny otwarcia:
Pn.-Pt. 10:00 - 19:00
Sobota 10:00 - 15:00

Obsługa rewelacyjna, zawsze można uzyskać świetnych rad zarówno w suplementacji jak i ćwiczeń.Przy częstych zakupach można liczyć na rabat. Asortyment baardzo dobry, pomoc przy zakupie odżywek świetna, wszystko na duży plus, serdecznie polecam. ;)

Miejsce drugie :
Gdańsk

Ul. Schuberta 102A
80-172 Gdańsk
Centrum Handlowe Morena

tel. 608 - 325 - 358
e-mail: [email protected]

godziny otwarcia:
Pn.-Sob. 09:30 - 21:30
Ndz. 10:00 - 20:00

Porady nie są godne polecenia(tak sztywno jakoś), dodatkowo nie wszystko się super sprawdza, jednak ogólnie pisząc jest ok. ;) Asortyment dosyć spory, przy częstych zakupach można liczyć na (malutki) rabacik.


Zdecydowanie nie polecam sklepu Fitness Authority

FITNESS AUTHORITY®
ul. Mikołaja Reja 3
80-404, Gdańsk
TEL. +48 58 522 07 56
FAX +48 58 522 07 57 (24h)
[email protected]

Obsługa, zimna, byle na odpierdziel obsługuje i najlepiej aby nie wchodzić i nie przeszkadzać. Wzroku nie oderwie od monitora i mówi coś pod nosem, następnie od razu pyta '' czy to wszystko?'' i żegna się z klientem. Zdecydowanie nie, nie, nie.

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIAŁKO WPC 80 Ostrowia

Następny temat

Gdańskie sklepy - spam

WHEY premium