SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Saleta w K1??

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Ja mu będę kibicował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1431
No pewnie, trzeba kibicować Polakowi!! Może coś zdziała, a jak nie, to może chociaż zachęci młodych zdolnych polskich zawodników do zainteresowania się K-1, o kibicach nie wspomnę!

______________________________
BE WATER, MY FRIEND...

______________________________
BE WATER, MY FRIEND...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
...albo zniechęci... - tego się obawiam

Your flesh is soft. My fists are invincible. Realize your agony!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1431


______________________________
BE WATER, MY FRIEND...

______________________________
BE WATER, MY FRIEND...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co za oszołomy piszą w tych gazetach... Napisali że Abidi jest dobry bo wygrał z Bothą, ten gość który pisał ten artykuł w ogóle nie ma pojęcia o K-1, zobaczył tylko goły wynik walki i napisał takie bzdury, gdyby nie dyskfalifikacja Bothy to po Abidiego musiałaby przyjechać erka...

I najlepszy trafi na lepszego !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 938 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22598
Pershing, Abidi walczył z Bothą 2 razy. Raz wygrał przez dyskwalifikację, a raz wygrał na punkty. Botha był liczony w tej walce po kopnięciu na głowę, mimo że generalnie walka nie była za ciekawa..
Pozdrowienia!

Choć życie nasze splunięcia nie warte - Eviva l'arte

Choć życie nasze splunięcia nie warte - Eviva l'arte

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1445 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7799
No właśnie, o której walce mowa?
Bo właściwie w żadnej Botha nie demolował Abidiego. W Osace Botha zachował się jak kretyn, a w Tokio przegrał na pkt po highkicku i liczeniu w 3r.
Ale ogólnie Abidi jest słaby i fartem się znalazł w finale...

>>What now? I tell you what now. Now I'm gonna call a couple of pipe niggers with a pair of pliers and a blow torch. They will get Mediaeval on your ass! You hear me now, hillbilly boy!?<<

Ojciec Dyrektor Dzialu K-1 www.mmaniacs.pl 2003 - 2010

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Abidi nie walczy do konca co widać było w walce z boniawskym w Tokio. a z Botho wygrał w 2 walce (tokio) bo botha był wyraznie w słabej formie a walka była naprawde nudna.
Moim zdaniem Saleta moze sprubować swoich szans z Abidim ponieważ należy on raczej nie do czołówki ale do średniaków z duzym szczęściem.

WSTAŃ I WALCZ!! WALCZ O LEPSZY BYT !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sorry panowie, nie znałem jeszcze wyniku drugiej walki, była za***ista, Abidi mnie całkowicie zaskoczył, ten mawas na ryj Bothy w końcówce walki, coś pięknego... Szkoda że Abidiemu zabrakło już sił na Remiego...

I najlepszy trafi na lepszego !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oto artykul z disziejszego Metropo..
"Przemyslaw Saleta zamiersza wystapic 14 lutego w turnieju K1 Scandynavia,gdzie walcza ze soba przedstawiciele roznych stylow. Dlaczego wlasnie K1? Chce sprobowac czegos nowego. Wlasciwie nikt z Polski jeszcze w tym nie startowal. To duza motywacja.Czy warto jeszcze kontunowac kariere na ringu? Potrzebuje adrenaliny. Krzywda raczej mi sie nie stanie, gdyz K1 jest w rzeczywistosci mnie brutalne od boksu, choc bardziej bolesne.Jak przebiegaja przygotowania do turnieju? Walcze ze sparing partnerem.Po za tym nic specjalnego. Caly czas jestem w formie i o wytrzymalosc fizyczna sie nie martwie, choc stocze 3 walki w 3 godziny. Jedank obite uda, ktore "wystygna" potwornie bola. Zkim bede walczy na razie nie wiem."

Niestety na Skandynawskiej stronie K1 nie ma go w rozpisce?
http://www.k-1.se/events/index.html.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Akebono wywiad [eng]

Następny temat

Silka i walki uliczne

WHEY premium