SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o pomoc specjalistów i nie tylko

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Troche mnie do zgnębiło bo zdaje za miesiąc na AM a tu widze opinie niezłe hehe. Moze przesadzilem ale po prostu wydaje mi sie Polscy lekarze wcale nie gorsi, tylko rząd poku***y
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
wszystko zależy od lekarza - i jak mu zależy na pacjencie !! jedni wybierają ten zawód z powołania , inni dla pieniedzy , a inni dla posiadania tytułu przed nazwiskiem i swiadomości wykonywania najwyżej stojacego społecznie zawodu ...

a co do opinii i zdawania na studia - jak powiedziałem - uczysz sie wielu rzeczy , czasem potrzebnych a czasem nie .... przez tydzień tyle co w liceum przez kilka lat ... ale potem :
1) zapominasz czego się nauczyłes (tego co nie używasz) ale zawsze masz jakieś pojęcie
2) specjalizujesz sie w swoim kierunku i jak powiedziałem chirurg nei zna się na ginekologii - moze co najwyzej na tej bardziej chirurgicznej , kardiolog nei zna sie na dermatologii
wszyscy pamietają w ograniczonym zakresie to czego się uczyli - a wiedzą (albo powinni) wszystko ze swego podwórka

ogólnie na świecie jak idziesz na medycynę to czesto od pierwszyh lat studiów wybierasz kierunek - tak jest na wschodzie i na zachodzie ....
i potem masz najwiecej z tego co wybrałeś

w polsce tak jest ze stomatologia - jesteś profilowany od poczatku (w sumie przez 2 lata to samo co lek + kilka stomatologicznych)
potem kliniki poobcinane (np na leku 3 tygodnie na stomatologii 2 - oczywiście opr. kilku rzeczy jak chir szczekowo-twarzowa , laryngologia , dermatologia i kilka innych ! a brak np urologii a z ginekologii i położnictwa - taka propedeutyka - 5 wykładów

a lekarze - wszędzie są dobrzy - najlepsi jeśli się w czymś wąsko specjalizują - w poznaniu na polnej (bardzo dobra klinika ginek-położ ) czy na długiej - chor naczyń ,chirurgia naczyniowa , kardiologia , kardiochirurgia , lecz nadciśnienia
dobrym przykładem moze być tez gdzies tam na południu klinika chirurgii plastycznej (najlepsza w kraju)
podobnie jest za granicą - a tu pewnie w niemczech co to kolega wczesniejszy wspominał !
i tu i tam są wybitni specjaliści
a i osób nei przejmujących się swą pracą w polsce jak i poza jej granicami z pewnością nei brakuje

wiec BAHAMUCIE - zostań jenym z tych dobrych lekarzy i nei podłamuj się ....

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Dam(y) rade Kardiologia wygląda najciekawiej ale chyba najdłuzej robi sie z niej specjalizacje, ale teraz tyle chrób serca, wszyscy palą, jedzą fast foody bedzie co robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
6 lat studiów + 1 stażu ..... + trzeba sie na specjalizację DOSTAC ....

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Eee myslalem ze tylko wybieram i kształce sie dalej w konkretnym kierunku. DOSTAC to brzmi groźnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
niestety ciężko obecnie o specjalizację !!

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakby co to ostatecznie bedzie musiał pojechac mój tato do Niemiec. CHociaz za kilka tyg. jedzie do wrocka do jednego specjalisty. Tymczasem dzięki wszystkim za porady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
tylko podam mały komunikat do wiadomości publiczej

Bylem wczoraj złozyc na AM papiery(Gdańsk) i mało nie padlem, profesorom groza bije z oczu, WSZYSCY pubierani studenci na "galowo", wszyscy siedzą i cisną z ksiązek jakies masakryczne rzeczy, nikt sie nie odzywa, nikt nie je nie pali tylko cisną z ksiązek! Bylem w dziekanacie papiery zaniesc w garniturze zeby ładnie wygladac, potem poszedlem zwiedzac, wpadam do budynku gdzie egzaminują, a tam studenci jak zoombie, oczy mają przepite wiedzą, stoje pod jakąś salą a tu podchodzi jakis student waga 30kg wzrost 190 widac ze zycie go nie rozpieszcza i do mnie z textem mniej więcej takim: Ejj stary błagam wez mi przypomnij jakie to organy zużywają te ciałka tronowe czy cos w tym stylu.. Oooo ja Pie***** ale tam jest reżim oni nic nie robia tylko sie uczą. Boofi nie wiem jak ty utrzymujesz mase w tym stresie, bo mi az spadlo z miejsca

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2004-06-09 10:10:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
jaki stres - co to jest ??
hehe - sie trzeba na bieżąco uczyć ... albo choć wcześniej zacząć a nie do anatomii czy biochemii po kilku dniach nauki podchodzić
ale pamiętaj najgorsze są dwa pierwsze lata - i 4 ostatnie

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Aha dobrze ze cztery ostatnie tez
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co to jest ? Pomocy!

Następny temat

chinskie znaki - tatuaze

WHEY premium