SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o Rade Sogi

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 472
Witam mam pytane do was odnośnie sterydów chodzi mi o to jakie sterydy sa dostepne w polskich aptekach na mase i czy sa tak nie bezpieczne(skutki uboczne)jak bym kupił nie z apteki???czy w aptece na recepte sa bezpieczniejsze(mniej skutków ubocznych)???kasa nie gra roli tylko chodzi mi o zdrowie a tym bardziej o skutki uboczne Bardzo mi na tym zależy.I Prosze o szczere i powazne odpowiedzi a nie tak jak na innych tematach weż sie chłopie za odżywianie mam diete cwicze jzu 2.5 roku i poprostu chcem sie dowiedziec czy w aptece sa bezpieczniejsze i jakie sa najlepsze????Odwdziecze sie Sogiem za Pomoc bo to dla mnie bardzo ważne

Skazany Na Trening Ucze Swego Ciała..By Uczynić Je Twardym Jak Skała

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na mase w aptece jest metanabol i omadren...
i nei ma tak ze z apteki sa mniej szkodliwe czy bardziej. poprostu firmy UG moga leeciec w chvja ze stezeniem jakie powinno byc. np w mecie zamiast 5mg substancji aktywnej mozesz dostac slodzik badz krede




juz ****a bardiej nie umiem tego wytlumaczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
wszystkimi mozesz sobie zrobic krzywde,tymi z apteki i UG,nie ma to roznicy skad sa

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 472
to znaczy ze nie opłaca sie kupowac w aptece nie ma różnicy???a druga prozba ktory byscie polecili mniej nie bezpieczny a dobre efekty by dawał oczywiscie na mase:)moze byc w ampułkach lub w tabletkach

Skazany Na Trening Ucze Swego Ciała..By Uczynić Je Twardym Jak Skała

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
wypelnij ankiete

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
kup sobie mete i po problemie. ale jak to chcesz kupic w aptece skad wezmiesz recepte?

to ile masz juz w łapie po 2,5 roku cwiczen? jaka waga wzrost?


po profilu to tragedia i jeszcze mowisz ze masz diete

Zmieniony przez - Mocny275 w dniu 2010-02-21 09:27:50

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
70kg i 180cm wzrostu?

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 472
no 70kg i 180cm wzrostu w łapie 37cm ale meta słysząłem to najgorsze g**** z tego co słyszłąem nie brałem nigdy tegoa recepty to mam pare:):):)dlatego pytam wiec jak co polecicie:):)

Skazany Na Trening Ucze Swego Ciała..By Uczynić Je Twardym Jak Skała

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
'z tego co slyszalem nie bralem nigdy' wiec sie nie wypowiadaj skoro nie masz pojecia.I zacznij jesc bo 70kg przy tym wzroscie to chyba nieporozumienie jakies.

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
diete to musisz miec naprawde super co Ty jesz ze masz 10kg nie dowagi??

meta wg mnie to najlepszy środek. no ale Ty inaczej slyszales.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 472
jem jem cały czas wiec co jest najlepsze pytam sie was bo przeciesz sie na tym znacie

Skazany Na Trening Ucze Swego Ciała..By Uczynić Je Twardym Jak Skała

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak to jest z tymi spadkami???

Następny temat

Prosba o rozpiske cyklu

WHEY premium